Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rekor kırdık

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>İsmail ER

Beşiktaş Başkanı, Türkiye'de ve yurt dışında en iyi futbolcuları kadrolarına kattıklarını belirtti. Bilgili, N'Gotty ile transferi noktalayacaklarını açıkladı.

ÜNLÜLER KAPIDA

Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili, Türkiye'de ve yurt dışında en iyi futbolcuları transfer ettiklerini belirtip, ‘‘Transferde rekor kırdık’’ dedi. Bilgili, şu anda 8 ünlü futbolcunun da Beşiktaş'ta oynamayı istediğine değinirken, az bir pürüz kalan N'Gotty konusunu da çözümleyip transferi kapatacaklarını söyledi.

DAUM İSTEDİ, ALDIK

Beşiktaş'ın Avrupa kulüpleri arasında büyük bir saygınlığı olduğunu belirten Bilgili, Teknik Direktör Daum ile kulübün çıkarları doğrultusunda az para ile büyük transferler gerçekleştirdiklerine işaret etti. Bilgili ‘‘Daum'un tüm isteklerini yerine getirdik’’ yorumunu yaptı.

ANLAŞMAK İSTEMEDİLER

Kulüp olarak örnek bir tavır içine girdiklerini belirten Bilgili, ‘‘Biz İlhan ve Tümer için Samsunspor Başkanı ve yönetimi ile görüştük. Önce 1 milyon ardından 1.5 milyon dolar teklif ettik. Ama anlaşmaya yanaşmadılar. Gaziantepspor'dan da Fatih'i istedik, önerdiğimiz fiyatı kabul etmediler.’’ dedi.

ANTRENMANA ÇIKACAKLAR

İlhan ve Tümer'in Beşiktaş'ta oynamak için menacerlerinin devreye girdiğine değinen Bilgili, ‘‘Kendilerine kapılarımızın açık olduğunu söyledik. Samsunspor Kulübü de kesinlikle yanlış anlamasın, Beşiktaş'ı isteyen futbolcuya kapılarımızı kapatamayız. Her iki oyuncu da yarın antrenmana çıkacak’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz