Hürriyet Tablet gazetesine reklam ver
Yarını beklemeyin! Hürriyet E-Gazete artık gece yayına giriyor. Artık ertesi günün gazetesini uyumadan önce okuyabileceksiniz. Üstelik geçmiş tarihli gazetelerin yer aldığı arşiv ve tüm Hürriyet ekleri Hürriyet E-Gazete’de sizi bekliyor.
Hürriyet Tablet uygulamalarına reklam vererek güçlü bir hedef kitle ile anlık bağlantı kurun. Hürriyet tablet uygulamaları nelerdir?

Hürriyet e-Gazete

Hürriyet’i geleneksel gazete formatında tablet bilgisayarlarından okumak isteyenler için hazırlanmış bu uygulama; ana gazete ve yayınlanan tüm ek sayfalarına dijital ortamda erişme şansı vermektedir. Uygulama bugün, Türkiye’nin en çok okunan tablet gazetesidir. Toplamda ücret ödeyen abone sayısı, ücretsiz rakiplerinin ulaştığı rakamları geride bırakmıştır.Uygulamamız IOS, Android ve Windows 8 platformunda yer almaktadır.

E-gazete reklam tarife bilgileri için tıklayınız
E-gazete reklam formatları için tıklayınız

Hürriyet Tablet

Hürriyet Tablet Gazetesi, hem ertesi gün bayilerde yerini alan gazetenin içeriğine hem de tablete özel haber, video ve fotoğraflara ulaşma şansı veren uygulama, kullanıcı dostu bir arayüzle tasarlanmıştır. Görsel zenginliğin yanı sıra Hürriyet’in en beğenilen köşe yazarları, gündem belirleyen haberleri ve birbirinden renkli Kelebek, Cumartesi, Pazar ve Seyahat ekleri, sosyal ağların nabzını tutan Sinem Vural’ın kaleminden Sosyal Medya köşesi ile Spor Servisi’nin hazırladığı zengin spor sayfaları, Hürriyet Tablet uygulamasında yer alan özel içeriklerden bazılarıdır…

Tablet'e özel gazetenin reklam tarife bilgileri için tıklayınız.
Tablet'e özel gazetenin reklam formatları için tıklayınız.

Hürriyet Çocuk Kulübü

Hürriyet Çocuk Kulübü, 7-14 yaş hedef kitlesine sahip; spordan sanata, güncel konulardan eğlenceye, teknolojiden bilime kadar pek çok alanda düzenli haberler yapan bir tablet uygulaması ve internet sitesidir. Kulübün 12 adet çocuk ve genç yazarı vardır. Tablet uygulamasının içinde ve Hürriyet Çocuk Kulübü internet sitesinde oyunlar, yarışmalar, makaleler, eğlenceli videolar, çocuk ve gençlerden gelen haberler yer alır. Tablet uygulamamız haftalık yayın yapan, ama aynı zamanda güncel olan ücretsiz bir uygulamadır.

Hürriyet Çocuk Kulübü reklam tarife bilgileri için tıklayınız.
Hürriyet Çocuk Kulübü reklam formatları için tıklayınız.

Hürriyet Tablet ürünlerine reklam vermek için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Telefon
:
0 212 677 05 09
Tablet iletişim için
: