« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rekabetten asla korkmam

Manchester City’den kiralanan başarılı futbolcu, F.Bahçe ile oynayacakları maçların önemini bildiğini söylerken, “Özellikle Van Persie gibi bir deve karşı oynamak bana tecrübe katacak” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.SARAY’IN Manchester City’den kiraladığı Jason Denayer, açıklamalarda bulundu. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde çok sıcak bir ortam olduğunu ifade eden Denayer, Galatasaray’ın çok buyük bir kulüp olduğunu, sarı-kırmızılı takıma gelmesinde, Devler Ligi’nde yer almasının ve büyük hedeflere sahip, kupalara her zaman talip bir kulüp olmasının önemli rol oynadığını söyledi.
Galatasaray ile ezeli rakibi Fenerbahçe arasında oynunucak derbi maçı da değerlendiren Denayer, bu maçın çok büyük bir derbi olduğunu ve bir futbolcunun bu derbiyi bilmemesi gibi bir durumun olamayacağını ifade etti.

İYİ OLMAK ZORUNDAYIM

FENERBAHÇE’nin yeni transferi Robin van Persie hakkında da konuşan Denayer, “Çok yetenekli, çok kaliteli bir oyuncu. Ona karşı oynayacak olmam bana büyük bir tecrübe katacak” şeklinde konuştu.
Sarı-kırmızılı takımdaki rekabet ile ilgili de konuşan Jason Denayer, “Bu rekabetin olması da aslında oyuncuların iyiliğinedir. Oyuncuların daha çok gelişmesini sağlar. Ben bu rekabetten asla korkmuyorum. Bu rekabetin içerisinde olacağım. Bu sene kötü bir sezon geçirirsem zaten hoca da benimle uzatmayı istemez” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz