« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rekabet olması iyidir

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Egemen Korkmaz, her oynadığı takımda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Egemen, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, düzgün bir yaşantısının olduğunu ifade ederek, “Mevcut bazı özelliklerim var ve onların üstüne koyarak gitmeye çalışıyorum. Günümüz futbolunda stoperlerin topu olumlu kullanması bekleniyor. Elimden geldiği kadar bunu yapmaya çalışıyorum. Ufak tefek eksiklerim var, sağ ayağımı biraz daha geliştirebilirim. Hocalarımla da zaman zaman eksiklerim hakkında konuşuyor ve bunları gidermeye çalışıyorum” diye konuştu.

Beşiktaş'ta stoper sayısının çok olduğunun belirtilmesi üzerine Egemen, “Rekabetin olması takıma olumlu şekilde yansıyacaktır. İyi futbolculardan kurulu bir ekibiz ama takım olma olgusunu tam yakalayamadık. 3-4 maç sonra bunu da aşacağımızı düşünüyorum” dedi.
Egemen, hafta sonunda Kayserispor ile zorlu bir maç yapacaklarını kaydederek, “Artık lige döndük. Önemli bir maç. İçerde olması avantaj. Seyircimiz önünde iyi maçlar çıkarabiliyoruz. İçerde iyi bir netice alırız diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Milli takımda bulunmaktan dolayı da mutlu olduğunu anlatan Egemen, “Uzun yıllar sonra milli takımı yakaladım. Milli takımda beraber olma şansımız olursa iyi şeyler yapabiliriz. Kısa kamplarda kısa süreli beraber olabiliyoruz. Bu süreyi artırabilirsek, birlikte fazla oynarsak çok daha iyi işler yaparız” şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler