Ege Haberleri

EGE

  Redbull cam horozu tanıtıcak

  Ferah IŞIK / DENİZLİ, (DHA)
  23 Ekim 2015 - 16:49Son Güncelleme : 23 Ekim 2015 - 17:53

    DENİZLİ’ye gelen dünyaca ünlü su kayağı sporcuları ABD’li Brian Grubb ve Alman Marcel Tilwitz, bir içecek markasının tanıtım filminde rol alacak.

  AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Redbull’un Pamukkale ve Denizli’de çekeceği tanıtım filminde oynayacak dünyaca ünlü su kayağı sporcusu ABD’li Brian Grubb ve Alman Marcel Tilwitz ile film seti ekibini ağırladı. Dünyada milyonlarca hayranı bulunan ünlü su kayağı sporcularının Denizli’de çekeceği tanıtım filmi, Türkiye ile birlikte Almanya, ABD ve dünyanın birçok ülkesinde yayınlanacak. Denizli’nin tanıtımına büyük katkısı olacağı belirtilen film kapsamında Hierapolis Antik Kenti’nde bulunan Kleopatra Havuzu, Pamukkale travertenleri ve kentin bazı noktalarında çekimler yapılacak.

  Redbull cam horozu tanıtıcak

  Filmi milyonlarca kişinin izleyeceğini söyleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Denizli, Pamukkalesi’nden antik kentlerine, gerek doğası, gerek tarihi kentleriyle birçok güzellikleri barındıran bir şehir. Denizli ve Pamukkale, tanıtım filmiyle başka bir açıdan tanıtılacak. Biz de tanıtım filmine destek vereceğiz" dedi. Başkan Zolan ve sporcular daha sonra Denizli’nin simgesi olan Delikliçınar Meydanı’ndaki cam horoz önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı