Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Red Dead Redemption 2 geliyor!

  Hürriyet Haber
  20.04.2016 - 07:29 | Son Güncelleme: 20.04.2016 - 07:32

  GTA oyunlarıyla tanıdığımız Rockstar Games'in "vahşi batı GTA'sı" diyebileceğimiz oyunu Red Dead Redemption sadece konsollar için piyasaya çıkmış ve müthiş satış rakamlarına ulaşmıştı. Rockstar oyunun devamı konusunda hayli sessiz kaldı ancak bazı işaretler de söz konusu.

  Rockstar Games’ten bu konuda gelen resmi bir açıklama olmasa da, geçtiğimiz hafta NeoGAF’ta yayınlanan Red Dead Redemption 2 haritasının detaylandırılmış hali TechRadar’da yayınlandı.

  Mafia III 7 Ekimde satışa çıkıyorMafia III 7 Ekim'de satışa çıkıyor

  TechRadar’a göre haber güvenilir bir bir kaynaktan doğrulanmış durumda ve ilk oyunun haritasını da sol alt köşede görebilirsiniz.

  Bazı dikkat çekici detaylara girmek gerekirse, geçen hafta sızan halinde gözüken Tall Trees ve Great Plains bölgeleri yeni oyunda da bulunacak gibi gözüküyor (Ve tabii Blackwater da.), bu da bize iki harita arasında oldukça etkili bir boyut kıyaslaması yapma şansı veriyor. Aynı zamanda haritanın kuzeydoğuya doğru genişleyeceğini söylemek de mümkün.

  Red Dead Redemption 2 geliyor

  TechRadar sadece iki haritayı birleştirmekle kalmamış, ikinci oyunun senaryosunun ilk oyundan öncesini konu alacağını da iddia etmiş, ayrıca anlaşıldığı kadarıyla oyunun ilk bölümleri haritanın kuzeyinde yer alan The Grizzlies bölgesinde geçecek. Yeni haritada Blackwater bölgesinde tren yollarının olmaması da oyunun ilk RDR oyunundan öncesinde geçeceği iddiasını destekleyen bir diğer detay.

  The Walking Deade bedava mobil oyunThe Walking Dead'e bedava mobil oyun

  Bunca detaya rağmen Red Dead Redemption 2 konusunda Rockstar Games’in suskunluğu sürüyor, Haziran ayındaki E3 fuarı zamanında bir açıklama gelip gelmeyeceğini merakla bekliyoruz.

  LEVEL tarafından hazırlanmıştır.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı