Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Recreativo Huelva Ersen Martin'e teşekkür etti

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Recreativo Huelva, FIFA'nın resmi kararı henüz açıklanmamasına karşın, Ersen Martin'in kendilerine geleceğine kesin gözüyle bakarak, Türk futbolcuya teşekkür eden bir açıklama yaptı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kulüp başkanı Francisco Mendoza, İspanyol basına yaptığı açıklamada, “Ersen kulübümüze gelmek için büyük bir çaba gösterdi. İspanya'ya gelip her şey normale döndüğünde tüm gerçeği açıklayacak. Olanların yarısı bile tam olarak bilinmiyor” dedi.

Mendoza, “Ersen her zaman Recreativo'da oynamak istedi” derken, Türk futbolcuya bu yüzden teşekkür edilmesi gerektiğini savundu.
Öte yandan, kulübün yönetim kurulu üyelerinden Michael Dumois ise “Ersen ve menajerleriyle her zaman temas halindeyiz. Huelva halkının Ersen'e teşekkür etmesi gerek. Şu anda istediğimiz tek şey, kulüp doktorları ve fizik tedavi uzmanlarının bir an önce Ersen'in yanında olup, onu sahalara geri döndürmesi” şeklinde konuştu.

İspanyol kulübünün antrenörlerinden Oscar Arias da Türk futbolcunun en kısa zamanda Recreativo formasıyla oynaması için özel bir tedaviye başlayacaklarını, sadece FIFA'nın resmi kararını beklediklerini söyledi.

İspanyollar, FIFA'nın gelecek hafta Ersen ile ilgili kendilerinden yana resmi kararını açıklayacağını düşünüyorlar.


Bunları da Beğenebilirsiniz