« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Recep Niyaz'dan iddialı açıklamalar

Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Recep Niyaz, Gaziantepspor ile oynanan maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başarılı futbolcu özellikle maçın ilk yarısında oyuna ağırlığını koyan tarafın Fenerbahçe olduğunu belirterek , "Fenerbahçe formasının ağırlığını, onu taşımanın grurunu duyuyorum. Bu heyecan ve bu duygu ilerleyen dönemlerde de değişmeyecek. Aykut Hocam da şans verdiği sürece bunu en iyi şekilde kullanacağım" dedi.

Maçın ardından FB TV’ye açıklamalarda bulunan Recep Niyaz; "Şu an için çok bir tecrübem yok ama bana şans verildiği sürece elimden gelenin en iyisini yapacağım. Golü bulduktan sonra biraz geriye çekildik ama kendimize kısa sürede geldik. İlk yarıda bir üstünlüğümüz vardı. İkinci yarıda rakip iyi başladı ama biz maçın sonlarına doğru iyi oynayan taraf olduk. Zor ama güzel bir maç oldu ve 3 puan aldık" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'nin Spartak Moskova ile yapacağı Şampiyonlar Ligi Play-Off müsabakası hakkında da konuşan Recep Niyaz; "Spartak Moskova maçı çok önemli. Şampiyonlar Ligi’ne gitmeyi çok istiyoruz.  Taraftarımızın da desteğiyle iyi  bir skor alarak gruplara gideceğimizi düşünüyorum" dedi.