GeriFutbol Recep Mamur: "Beşiktaşlılık duruşu hoca ayartmak mı?"
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  25
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Recep Mamur: "Beşiktaşlılık duruşu hoca ayartmak mı?"

Recep Mamur: "Beşiktaşlılık duruşu hoca ayartmak mı?"
refid:23538479 ilişkili resim dosyası

Siyah beyazlıların Prosinecki ile anlaştığını ima eden açıklamalarına sert çıkan Kayseri Başkanı Mamur, “Cumhurbaşkanı’na gideriz” dedi.

KAYSERİSPOR Başkanı Recep Mamur, “Beşiktaşlılık duruşu, hoca ayartmak mıdır?” diye sordu. Mamur siyah beyazlıların, hocaları Robert Prosinecki ile anlaştıkları imaları üzerine sert bir açıklama yaptı. Mamur, Beşiktaş Başkanı Orman’ın sık sık Beşiktaş duruşunu dile getirdiğine dikkati çekerek şunları söyledi:

‘ARTIK BU SEVDADAN VAZGEÇİN’

“Beşiktaş’ın duruşu kamp dönemine 10 gün kala Kayserispor hocasını ayartmak mıdır? Bu, o büyük camiaya yakışmayacak davranış değil midir? Bunu şahsınıza yakıştırabilirsiniz. Ama büyük camianıza zarar verdiğinizin farkında mısınız? Lütfen bu sevdadan vazgeçin. Bu işi daha fazla büyütmeyelim. Bu olayı Sayın Cumhurbaşkanımıza, sayın Başbakanımız’a ve spor bakanımız’a kadar götürürüz.’”

Orman’a telefon mesajı

MAMUR, Orman’a şu telefon mesajını attı: “Başkanlığa seçilmenizi tebrik ederim, 2 kez aradım, ‘Önemli’ dedim, geri dönmediniz. Futbol direktörünüz Prosenicki ile görüşme izni istemiş. Bu işi kişiliğinize yakıştıramıyorum. Etik olmuyor. Lütfen bu sevdadan vazgeçin. Bu işi büyütmeyelim.”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle