'Recep İvedik' filminin galası yapıldı

19 Şubat 2008 - 10:47Son Güncelleme : 19 Şubat 2008 - 16:48

Yönetmenliğini Togan Gökbakar'ın yaptığı, ''Recep İvedik'' filminin galası yapıldı.

Recep İvedik fotoğrafları için tıklayın...

Recep İvedik videosu için tıklayın...

Galadan fotoğraflar için tıklayın..

İstinye Park Alışveriş Merkezi AFM Sinemaları'ndaki galaya, filmin aynı zamanda başrolünü üstlenen Şahan Gökbakar, kardeşi Togan Gökbakar ve Doğa Rutkay ile birlikte geldi.

Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şahan Gökbakar, filmin fragmanının, internet sitesi Youtube'dan yaklaşık 5 milyon kişi tarafından izlendiğini belirterek, ''Gerçekten bu çok sevindirici. Umarım film de bu kadar çok izlenir'' dedi.Gökbakar, filmin çekimlerinde her gün üzerine kıl yapıştırıldığını anlattı. Bir gazetecinin sorusu üzerine, ''Kardeşimle çalışmak benim için güzeldi'' diye yanıt veren Gökbakar, daha sonra basın mensuplarına ''Alın size malzeme'' diyerek Doğa Rutkay'ı öptü.

Yönetmen Gökbakar ise, ''Kardeşim belki başka bir yönetmenle çalışsaydı çok daha kaprisli olurdu. Gayet güzel bir çalışma oldu. Güzel bir film ortaya çıktı'' diye konuştu. Filmin oyuncularından Fatma Toptaş da Recep İvedik'in çok iyi bir film olduğunu düşündüğünü söyledi.Geceye, filmin oyuncularından Tuluğ Çizgen ve Hakan Bilgin ile şarkıcılar Tuğba Ekinci, Yaşar ve manken Nilay Dorsa'nın da aralarında bulunduğu davetliler katıldı.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 12 Yorum }
 • IRMAK NARKOC 19.2.2008 17:09:55
  Lutfen filmi seyreden insanlar yorum yapsin, abuk subuk kulaktan dolma bilgilerle hemen klavyelere atlamayalim..<br>
 • murat turan 19.2.2008 17:06:03
  Seni seviyorum Şahan. Sayende ülkemin güzel insanları kaliteli espiriyi tanıdı.
 • İlkay Ustakara 19.2.2008 16:34:08
  BJK Çarşı sen ne anlarsın git maç izle bence cok güzel olmuş diğer salak filmlerden bin kat daha iyi.
 • cem kurtkan 19.2.2008 16:29:04
  Arkadaşlar diğer yorumlara anlam veremedim. Filmi galada seyretme fırsatı buldum. Açıkcası fazla bir beklentim yoktu filme girerken. Ama ben hayatımda bu kadar komik bir film seyretmedim. 100 dakka boyunca tüm salon gülmekten kırıldık. Üstelik filmin hikayeside var. Süper bir film diyorum!
 • Ugur Genc 19.2.2008 16:18:58
  kimse sinema tarihinin klasiklerine bir yenisinin eklendiğini düşünmesin. Her ne olursa olsun eğlenmek için ideal bir film olacağını kanısındayım. Kafayı boşaltmak için iyi bir fırsat...
 • Metin BAŞPINAR 19.2.2008 14:15:40
  Bizim eğlence anlayışımız bu mu?.Halk ile eğlenmekten başka bir şey değil ve harcanan zamana,paraya yazık değil mi?.Günlerdir de reklamı yapılmakta!.YAZIK!..
Sayfa Başı
HaberlerhürriyetyazarlarBeşiktaşmevlid kandili ne zamanmevlid kandili hangi günrebiülevvel ayırebiülevvel ayı ne zaman