« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rebrov'u çıldırtan yalan

Ukraynalı yıldız İngiliz Sun Gazetesi'nde kendi ağzından yayınlanan haberin yalan olduğunu ve Türkiye'yi çok sevdiğini söyledi. Konyaspor maçının kahramanı lig ve kupada şampiyon olacaklarını iddia etti...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kimseyle konuşmadım

Fenerbahçe'nin Konyaspor'u 4-2 yendiği maçta attığı iki golle takımına hayat veren Sergei Rebrov, İngiliz basınında kendi ağzından çıkan ‘‘Türk seyircisi çok taşkın. Sahaya herşey atıyorlar’’ şeklindeki haberleri yalanladı. Ukraynalı yıldız, Sun Gazetesi'nden kimseyle konuşmadığını belirterek, ‘‘Eğer Türkiye'yi ve F.Bahçe'yi sevmezsem, burada işim olmazdı. Avrupa'dan bir çok teklif aldım ama kabul etmedim’’ dedi.

Şampiyonluk bizimdir

Christoph Daum ile yeni bir yüz kazanan takımın her geçen gün daha iyi sonuçlar aldığını vurgulayan Rebrov, ‘‘Ben profesyonelim. Bir gün şans bulacağımı biliyordum. Takım olarak iyi bir hava yakaladık. Bunu hep birlikte sürdüreceğiz. Bu sezon hem ligde hem de kupada şampiyon olacağız. Ben veya başka bir arkadaşımın oynaması çok önemli değil. Önemli olan takımın kazanması. Bunu da başarırıyoruz’’ diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz