« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Real Madrid'te Selçuk İnan sevinci

Selçuk İnan'ın sakatlığı Real Madrid'i sevindirdi. Madrid kulübü, Selçuk'un sağlık durumunu yakından takip etmeye başladı. Bir teknik heyet de Galatasaray-Medical Park Antalyaspor karşılaşmasını izleyecek.

Mehmet ÇİFTÇİ/MADRİD, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Real Madrid kulübüne yakınlığı ile bilinen Marca gazetesi, Selçuk için Galatasaray'ın ofansif futboldaki beyni tabirini kullandı ve bu oyuncunun Real Madrid karşısında oynamaması halinde Galatasaray'ın büyük bir kayba uğrayacağını ileri sürdü. Selçuk İnan'ı milli takımın Romanya galibiyetinin mimarlarından biri olarak da gösteren gazete, bu futbolcunun sakatlığının geçip Madrid maçına yetiştirilmesi için Galatasaray'ın seferber olduğunu belirtti. Marca gazetesi, Selçuk'un futbolunu Barcelona'da forma giyen Xabi'nin futboluna benzeterek, "Galatasaray'da orta sahanın dinamosu Selçuk" yakıştırması yaptı.

Bu arada Galatasaray'ın Antalyaspor ile oynayacağı lig maçı için Real Madrid'den bir teknik heyetin Türkiye'ye hareket ettiği öğrenildi. Şampiyonlar Ligi'nin ilk karşılaşmasında İstanbul'dan bir mağlubiyet ile İspanya'ya geri dönmek istemeyen İtalyan hoca Ancoletti'nin yardımcılarına "Galatasaray'ı iyi çalışın" talimatı verdiği belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz