« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Real Madrid’in hedefi Totti

İspanyol basını, her sezon 1 yıldız futbolcu transfer etme geleneğini sürdüren Avrupa futbolunun devinin, bu sezon İtalyanların AS Roma’daki gözdesini kadrosuna katacağını iddia etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İSPANYOL spor gazeteleri, İtalya’nın AS Roma takımında oynayan Francesco Totti’nin gelecek sezon, dünyanın yıldızlarını kadrosuna toplayan Real Madrid’e transfer olacağını iddia etti. As ve Marca gazeteleri, Real Madrid’in gelecek sezon için alacağı yıldız futbolcunun Totti olduğunu ileri sürdü.

İtalyan futbolcunun Real Madrid’de oynamak istediğini savunan İspanyol basını, AS Roma’nın çok büyük bonservis ücreti istemeyerek 20-25 milyon Euro’ya Totti’yi gözden çıkartabileceğini kaydetti. As gazetesi, 27 yaşındaki Totti’nin, ‘Her zaman Roma’ya minnettar olacağım, ama rüyam bir gün Madrid’de oynamak’ dediğini hatırlattı. Real Madrid’de 11 Haziran’da yapılacak başkanlık seçiminin hemen ardından Totti’nin transferinin tamamlanacağı öne sürülürken, tekrardan başkanlığa seçilmesine kesin gözüyle bakılan Florentino Perez’in göreve geldiğinden bu yana her sezon 1 yıldız alma geleneğine devam edeceği belirtildi. Perez, 2000’de Figo, 2001’de Zidane, 2002’de Ronaldo, 2003’de Beckham’ı Real Madrid’e getirmişti.

Bunları da Beğenebilirsiniz