« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Real Madrid Başkanı'ndan Ronaldo yorumu

Real Madrid eski Başkanı Ramon Calderon, İspanya Eurosport’a Real Madrid’in günümüzdeki durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

tr.eurosport.com'un haberine göre; İspanya Eurosport’a konuşan Calderon, Cristiano Ronaldo hakkında “Eğer bir oyuncu mutsuzsa takımdan ayrılmalıdır.” açıklamasında bulundu. Teknik Direktör Mourinho'yla ilgili olarak da “O iyi bir teknik adam, ancak bazen davranışları beni hayal kırıklığına uğratıyor. Ben olsam Del Bosque’yle imzalardım.” şeklinde konuştu.

Kulübun durumu hakkında başkan Florentino Perez’e yüklenen Calderon, ”Taraftar onu seçmemiş olsa da Real Madrid’in asıl başkanı menajer Jorge Mendes. Kulübü Mendes ve Mourinho yönetiyor ve başkan bunun nedenlerini öğrenmeli” açıklamasını yaptı.

Başkanlığı döneminde raporları olumluı bulmadığı için Kaka’yı transfer etmediklerini açıklayan Calderon, Real Madrid’in efsanevi futbolcusu Raul hakkında da “Florentino Perez’in Raul’le ilgili davranışları caniceydi. Schalke bir forma nasıl emekli edilir herkese gösterdi. Bir gün kulüpten birileri bu konuda özür dilemeli” diyerek sözlerini noktaladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz