« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Real Emre için geliyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray'ın genç yıldızını yeni sezonda renklerine bağlamaya kararlı olan İspanyol kulübünün menajeri Phiri, bu transferi gerçekleştirmek için önümüzdeki hafta İstanbul'a gelecek.

G.Saraylı Emre'ye Avrupa'nın ünlü kulüplerinden transfer teklifi yağıyor. İspanyol Real Madrid ve İtalyan Roma kulüpleri, genç futbolcuyu yeni sezonda renklerine bağlayabilmek için şimdiden harekete geçti. Real Madrid yönetimi, Emre'nin transferini gerçekleştirmek için Kulüp Menajeri Phiri'yi önümüzdeki hafta İstanbul'a gönderme kararı aldı.

Real Madrid'in yetkili menajeri olan Bayram Tutumlu, Emre'nin artık tüm Avrupa kulüplerinin transfer listesinde yer aldığını belirterek, ‘‘Phiri dün beni telefonla arayıp, Emre'nin transferi için İstanbul'a geleceğini bildirdi. Roma Kulübü de bu futbolcuyu alabilmek için temaslara başladı. Ancak benim için Real Madrid ön planda’’ diye konuştu.

Emre ise transferi konusunda kesin kararı babasının ve Teknik Direktör Fatih Terim'in vereceğini söyledi. Real Madrid ve Roma'nın tekliflerinin

kendisini gururlandırdığını ifade eden genç yıldız şöyle konuştu: ‘‘Böylesine önemli bir konuda tek başıma karar veremem. Önce Fatih hocam 'evet' diyecek, daha sonra babam onaylayacak. Ben, onların sözünün dışına çıkamam.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz