Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Real, Barça ve Beşiktaş

Beşiktaş Başkanı, “İspanya’da iki dev Barcelona ve Real Madrid’den sonra Beşiktaş konuşuluyor” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, İspanya’daki en popüler 3 kulüpten birisinin kendileri olduğunu söyledi.
Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin kuruluşunun 20. yılında Ramada Plaza’da düzenlenen geceye Beşiktaş’ın Onursal Başkanı Süleyman Seba ile birlikte katılan Yıldırım Demirören, eski bakanlardan Hikmet Çetin ve iş, siyaset ve spor dünyasından çok sayıda davetli katıldığı gecede çarpıcı açıklamalar yaptı.

Avrupa’nın gündemindeyiz

Yıldırım Demirören salona geldiğinde doğruca Süleyman Seba’nın yanına giderek onursal başkanın elini sıktı. Seba’nın yaptığı kısa teşekkür konuşması ise yoğun alkış aldı. Başkan Demirören de konuşmasında son yapılan transferlerle popüler anlamda iyi bir çizgi yakaladıklarını söyledi. Demirören, “Beşiktaşlılar artık ileriye umutlu, gururlu ve keyifle bakıyor. Beşiktaş artık Avrupa’yı düşünüyor. Bugün (dün) biraraya geldiğim Atletico Madrid Başkanı bana İspanya’da Real Madrid ve Barcelona’dan sonra bizim konuşulduğunu söyledi. Yaptığımız flaş transferler Avrupa’da da yankı uyandırdı. UEFA Avrupa Ligi’nde rakiplerimizi elersek büyük iş başarırız” dedi.

Tabata ile pazarlık masasına oturacaklar

BEŞİKTAŞ yönetiminin takımdan göndermek istediği Rodrigo Tabata, Ümraniye’ye çağrıldı. Teknik Direktör Bernd Schuster tarafından verilen özel programa uygun bir şekilde çalışan Brezilyalı futbolcu bugün tesislerde yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu ile görüşecek. Kesin durumu büyük ihtimalle belli olacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz