« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Raul Meireles F.Bahçe yolunda

Oyunun her iki yönünü oynayabilecek orta saha oyuncusu sıkıntısını Sivas'ta da yaşayan F.Bahçe bugün taraftarlarına müjdeli haber verecek...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sezona flaş transferlerle giren ancak Atletico Madrid'e giden Emre Belözoğlu'nun boşluğunu bir türlü dolduramayan Fenerbahçe'de, bu Meireles transferi için geri sayım yaşanıyor

ORTA SAHADA DİNAMO GİBİ

Cristian Baroni'nin geçen sezon sonundaki formundan uzak olması Mehmet Topal ile Selçuk Şahin'in bir arada oynamaları durumunda orta sahanın çok defansif bir görüntü çizmesi teknik direktör Aykut Kocaman ile yönetimi transfere mecbur bıraktı!

Fenerbahçe yönetiminin bir süredir görüşme halinde olduğu Chelsea'nin Portekizli yıldızı Meireles için büyük aşama kaydettiği hem İngiliz kulübüyle hem de futbolnun menajeriyle anlaşma sağladığı ifade edildi.

BUGÜN FENERLİ OLABİLİR

Tek eksik Chelsea Teknik Direktörü Di Matteo'nun ikna edilmesiydi.

Bu meseleyi de Chelsea yönetiminin çözmek üzere olduğu belirtiliyor. Bugün Meireles'in imza için İstanbul'a gelme ihtimalinin olduğu, Portekizli yıldıza senelik 2.8 milyon Euro, Chelsea'ye de 8-9 milyon Euro bonservis bedeli ödeneceği öğrenildi.

Meireles EURO 2012'de de başarıyla görev yapmıştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz