Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rapaiç terleyecek

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Sadi Kemal YAŞAR

F.Bahçe Teknik Direktörü, özel işleri nedeniyle hafta sonuna kadar izin alan Hırvat futbolcunun tatilin bedelini ödeyeceğini söyledi. Denizli taraftara da mesaj göndererek, ‘‘Takımınızı rahat izleyebilmek için kombine biletlerinizi alın’’ çağrısını yaptı.

SICAK BUNALTTI

Fenerbahçe'de idmanların temposu giderek artarken, sıcaklardan bunalan futbolcular tişört üstüne tişört değiştiriyor. Dün sabah sarı lacivertlilere yorucu bir çalışma yaptıran

Mustafa Denizli, hafta sonuna kadar izinli olan Hırvat yıldızı Milan Rapaiç'e gözdağı verdi.

AÇIĞI KAPATIR

Özel işleri nedeniyle izin aldığı için arkadaşlarından bir hafta sonra idmanlara başlayacak olan Milan Rapaiç'in tatilin bedelini ödeyeceğine dikkat çeken Denizli, ‘‘İstanbul'a geldiğinde idman eksiğini kapatmak için gerekli terlemeyi yapacak’’ yorumunu yaptı.

BİLET ALIN

Büyük ilgi gören kombine biletler için yorum yapan Mustafa Denizli, taraftara da mesaj vererek, bilet almalarını istedi. Tecrübeli teknik adam, ‘‘Taraftarımız biletleri bir haftada tüketsin. Şimdiden biletlerini alarak, bu büyük takımı seyretmekten yoksun kalmasınlar’’ diye konuştu.

TRANSFER LÜKS

Transfer olacağı yönünde spekülasyonlar yapılan Yugoslav Pjanoviç'e de değinen Denizli, ''Şimdi Pjanoviç'i alacak kadar lüksümüz yok. Yabancı transferini şu an için düşünmüyorum. Ancak, Şampiyonlar Ligi ön eleme maçını geçersek, o zaman yabancı transferini düşünebilirim'' dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz