« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rangers'in korkusu

İskoç ekibi, Fenerbahçe'nin muhteşem taraftarından çekiniyor. Şampiyonlar Ligi'nde sarı lacivertli takımın muhtemel rakibi olan Glasgow Rangers'ın internet sitesinde yer alan haberde, "Galatasaray taraftarının Ali Sami Yen'de yarattığı atmosfer, Şükrü Saracoğlu'ndaki atmosferin yanında piknik yeri gibi kalır" denildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
ÇARPICI YORUMLAR

Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Fenerbahçe'nin muhtemel rakibi olan Glasgow Rangers'ın resmi internet sitesinde, sarı lacivertli takımla ilgili çarpıcı yorumlara yer verildi. 'Rangers.co.uk' adlı sitede yer alan haberde, Fenerbahçe'nin en büyük silahının muhteşem taraftarı olduğu belirtilerek şöyle denildi:

VAHŞİ RAKİP

‘‘Geçen sene Galatasaray'la oynadık. Ancak bu defa Türkiye'nin şampiyonu olan Fenerbahçe vahşi bir rakip. Galatasaray taraftarlarının Ali Sami Yen'de yarattığı atmosfer, Fenerbahçe taraftarlarının Şükrü Saracoğlu’nda oluşturduğu atmosferin yanında piknik yeri gibi kalır.’’

MANCHESTER'I YENDİ

‘‘Fenerbahçe'nin en büyük övünç kaynağı Manchester United'ın kafa derisini yüzmek’’ başlığıyla yayınlanan haberde, sarı lacivertlilerin, kırmızı şeytanlar olarak bilinen Manchester'ı 123 yıllık tarihinde Old Trafford Stadı'nda yenen ilk takım olduğu da hatırlatıldı.

CEHENNEM GİBİ

Fenerbahçe'nin 1996-97 sezonunda mücadele ettiği Şampiyonlar Ligi'nde, Juventus, Rapid Vien ve Manchester United'ın yer aldığı grupta 7 puan topladığına işaret edilen haberde, ‘‘Rangers eğer 2. ön eleme turundaki rakibi Maribor'u geçerse Fenerbahçe cehennemine gidecek’’ ifadesi kullanıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz