İSTANBUL HABERLERİ

Ramazan’da Kaliteli Suyun Önemi

IHA
04.07.2015 - 11:27Son Güncelleme :

YEREL HABERLER İSTANBUL

IHA

Ramazan ayı, birkaç yıl süresince yazın en sıcak ve en uzun günlerine rastlayacak. Yaz sıcağında oruç tutulan sürenin uzaması dolayısıyla vücut “su” konusunda alarm veriyor. Uzmanlar; vücudun enerji kaynağının su olduğuna vurgu yapıyor.
Pİ SUYU NEDİR?
Serbest radikalleri yok etme özelliği nedeniyle yüksek antioksidan özelliklere sahip olan Pi suyu, 1964 yılında Dr. Akihiro Yamashita tarafından botanik fizyoloji üzerine yapılan çalışmalar sonucunda keşfedildi. İnsanlar, hayvanlar ve bitkiler dahil tüm canlılarda bulunan bir su türü olan Pi suyu, bitkilerin beklenen düzeyin üzerinde gelişmesine yardımcı olan özelliklere sahip bir biyolojik su olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Vücutta varlığını sürdüren suya benzerliğiyle, oksidasyon hasarını azaltıyor.
Qnet HomePure içme suyu arıtma sistemleri serisiyle,kaliteli ve ekonomik su teminine katkıda bulunuyor. QNET HomePure ürünleri, piyasanın üst kalite normlarına sahip ultra filtreleme sistemleri ile şehir suyuna karışmış istenmeyen kimyasalları, materyalleri ve biyolojik bulaşkanları arıtıyor. Yararlı mineralleri koruyarak; sağlıklı, lezzetli, temiz ve güvenli içme suyu elde edilmesini sağlıyor. QNET HomePureürünleri ile vücutta bulunan doğal suya çok benzer nitelikteki Pi suyu elde ediliyor. HomePure ürünleri sadece qnet.com.tradresinden temin edilebiliyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Ramazan’da Kaliteli Suyun Önemi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Temmuz 2015 tarihinde saat 11 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ramazan’da Kaliteli Suyun Önemi haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:28
 • Guneş
  08:16
 • Öğle
  13:12
 • İkindi
  15:31
 • Akşam
  17:45
 • Yatsı
  19:23
Sayfa Başı