« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rakocevic Siena maçına yetişebilir

Efes Pilsen Basketbol Takımı Genel Menajeri Engin Özerhun, dün İspanya'nın Real Madrid takımına 77-60 yenildikleri THY Avrupa Ligi 2. tur (Top 16) (G) Grubu maçında çok kötü bir oyun sergilediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Engin Özerhun, deplasmanda olan kendileriymiş gibi, çekingen ve kopuk oynadıklarını kaydetti.

Madrid'deki 89-86 yenildikleri ilk maçta çok daha iyi bir oyun sergilediklerini kaydeden Özerhun, “O maçı şanssızlık sonucu kaybettik. Bu maçta ise çok kötü bir oyun ortaya koyduk. Bunun nedenini bilmiyorum ama sayıya giderken oyuncularımızda bir korku sezinledim. Igor Rakocevic'in olmaması etkili olmuştur ama alternatif oyuncuların daha çok sayı bulması gerekiyordu” dedi.

Önlerinde Beko Basketbol Ligi'nde Pınar Karşıyaka, THY Avrupa Ligi'nde de Montepaschi Siena maçları bulunduğunu kaydeden Özerhun, bir an önce toparlanmaları gerektiğini ifade etti.

Özerhun, Rakocevic'in çalışmalara başladığını kaydederek, oyuncunun Montepaschi Siena maçına yetişmesini umduklarını söyledi.

Diğer yandan lacivert-beyazlı ekip, Pınar Karşıyaka ile Karşıyaka Spor Salonu'nda yarın saat 18.00'de başlayacak maç için, bu sabah İzmir'e giderek, Swissotel Grand Efes'te kampa girdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz