« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Rakiplerimizi Denizli'den boş döndüreceğiz"

Türkiye Basketbol 2. Ligi takımlarından Gamateks Pamukkale Üniversitesi'nin (PAÜ) basketbol şube sorumlusu Ender Yörükoğlu, “Taraftarımızın da desteğiyle birçok rakibimizi Denizli'den eli boş gönderme amacındayız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yörükoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, sezonun ilk maçında deplasmanda Türk basketbolunun önemli markalarından Darüşşafaka'yı çekişmeli bir maç sonrasında mağlup ettiklerini belirterek, sahalarındaki Pertevniyal karşılaşmasının da çok zorlu geçeceğini söyledi.

Anadolu Efes takımının altyapısı olarak bilinen Pertevniyal'in, kaliteli genç kadrosuyla dikkati çektiğini ifade eden Yörükoğlu, “Böyle saygın rakipleri Denizli'ye getiriyor olmaktan son derece mutluyuz. Amacımız, öncelikle mücadele ve seyir zevki yüksek maçları taraftarımıza sunmak. Bu sene, son derece güzel bir takım oluşturduğumuzu düşünüyorum. Taraftarımızın da desteğiyle birçok rakibimizi Denizli'den eli boş gönderme amacındayız. Denizlili sporseverleri, cumartesi günü yanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz