« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rakipler kurayı değerlendirdi

UEFA Kupası'nda Galatasaray'ın rakiplerinden Benfica, Olympiakos, Hertha Berlin ve Metalist Kharkiv takımlarının temsilcileri kurayı değerlendirdi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Nyon şehrinde yapılan kura sonrası değerlendirmelerde bulunan Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, "Çok kötü bir kura çekmedik. Ama maçların güzel geçeceğini düşünüyorum. Bütün gücümüzle ilk 3'e kalmak için çaba harcayacağız" dedi.

Hertha Berlin Menajeri Thomas E. Herriçh ise, "iyi bir gruba düştük. Rakiplerimizin durumu aynen bizim gibi. Çok büyük bir kalite farkı yok. Maçların dostluk çerçevesi içinde geçmesini istiyoruz. Bu gruptan çıkacağımıza inanıyoruz" diye konuştu.

Olympiakos Menajeri Theodocos Giannikos da, "Kuralardan son derece memnunuz. Galatasaray takımıyla eşleştiğimiz için sevinçliyiz. Grupta güzel maçlar olacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.

Metalist Kharkiv Yönetim Kurulu Üyesi Aleksander Yaroslavskyy, Beşiktaş'tan sonra tekrar bir Türk takımıyla eşleştikleri için mutlu olduklarını belirterek, "Denk kuvvetler altındaki bu gruptan çıkan takımlar sürpriz yapmamış olacak" ifadelerini kullandı.

Benfica Futbol Şube Sorumlusu Lourenço Çoelho ise, "Çok ilginç bir gruptayız. Kuvvet bakımından hepimiz denkiz. Maçların Fair-Play çerçevesinde geçmesini temenni ediyoruz. İyi onyayanların grupta kalacağı açıkça gözüküyor. Rakiplerimize iyi şanslar dileriz" dedi.

Kurayı çeken Fenerbahçe'nin ve milli takımın efsanevi futbolcularından Can Bartu da, "Galatasaray'a bundan daha iyi bir kura çekemezdim. Bu gruptan Galatasaray'ın çıkması çok kuvvetli bir olasılık. Zaten çıkamazlarsa burada ne işleri var" diye konuştu.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz