« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Rakibimiz kazanmayı daha çok istedi'

Beko Basketbol Ligi'nde 4. haftada ilk deplasman maçında Casa TED Ankara Kolejlilere'e 82-73 yenilen ve ligdeki ilk mağlubiyetini alan Galatasaray Cafe Crown'un menajeri Recep Şen, rakiplerinin kazanmayı daha çok istediğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Recap Şen, Ankara'da kendi sahalarında oynadıkları maçlardan daha kötü bir performans sergilediklerini belirterek, “Rakibimiz çıkış yakalamak için kazanmak zorundaydı. Onlar kazanmayı daha fazla isteyen taraftı ve daha az hata yaptılar. Bizim de hatalarımızı iyi değerlendirip, yenilmezliğimize son verdiler” dedi.

Beko Basketbol Ligi'nin çok zor bir lig olduğunu vurgulayan Recep Şen, şöyle devam etti:
"Ligde her maça en iyi şekilde konsantre olmak lazım. Gelecek hafta Avrupa kupası maçlarımız da başlıyor. Avrupa kupaları ve Beko Basketbol Ligi'nde her şeyimizle maçlara konsantre olmalıyız. Casa TED Kolejliler maçında biz daha fazla hata yaptık. Maçta öne de geçtik, fakat teknik ve kasti fauller bizim direncimizi kırdı. Hakemlerin, takımlar ve oyuncuların maçlara daha fazla konsantre olmaları lazım. Çünkü zor bir ligde mücadele ediyoruz."

Şen, bu hafta kendi sahalarında ligde henüz yenilgisi olmayan Pınar Karşıyaka ile karşılaşacakları maça da değinerek, “Kendi sahamızda Pınar Karşıyaka'yı yenerek, sahamızdaki yenilmezliğimizi sürdürmek ve gelecek hafta başlayacak Avrupa kupası maçları öncesi moral bulmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz