« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rakibi düşünmeyi bırakın

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe'nin puan kaybedip, kaybetmeyeceğini konuşan oyuncularını uyararak, "Rakibi düşünmeyi bırakın, kendi işimizi iyi yapalım. Hak ettiğimiz yerde olacağız" dedi.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, kalan üç haftada oyuncularının motivasyonunu üst düzeye çıkartmak için elinden geleni yapıyor. Oyuncularının zaman zaman Fenerbahçe'nin puan kaybetme ihtimaliyle ilgili konuştuğunu gören tecrübeli teknik adam, "Rakibi düşünmeyi bırakın, kendi işimizi iyi yapalım. Hak ettiğimiz yerde olacağımızdan eminim. Kalan üç haftada çok şey değişir. Gaziantepspor maçında iyi bir oyun ortaya koyduk. Aynı güzel futbolu Bucaspor maçında da devam ettirmeliyiz" diyerek oyuncularını uyardı.

TOLGA, MASKEDEN KURTULDU

Bordo - mavili takımın tecrübeli file bekçisi Tolga Zengin, maskeyi tamamen çıkarttı. Son maçta maskeyle rahat edemediğini söyleyen Tolga, "Kaleci için rahat görmek çok önemli ve maske bana bu rahatlığı sağlayamadı" dedi. Bucaspor maçı hazırlıklarını maskesiz olarak yaptığı çalışmalarla sürdüren Tolga, "Umarım kazanız ve kalan haftalarda yolumuza emin adımlarla devam ederiz. Bu yöndeki inancımız tam" dedi.

ENGİN SAHALARA DÖNÜYOR

Bordo - mavili takımın hırçın çocuğu Engin Baytar, hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Bucaspor maçında 11'de görev almayı bekliyor. Geçtiğimiz hafta oynanan Gaziantepspor maçıyla birlikte 9 haftalık forma hasretine bir son veren Engin, teknik direktör Şenol Güneş'in gözüne yeniden girmek için elinden geleni yapacağını söyledi. Engin, kalan üç hafta sonunda şampiyonluk kupasını kaldıracaklarına emin olduğunu belirterek, "İnancımızı hiçbir zaman kaybetmedik. Elbet rakibimiz bir yerde takılacak ve bizde bu fırsatı çok iyi değerlendireceğiz" diye konuştu.

EGEMEN: "BEN KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM"

Trabzonspor'un başarılı savunma oyuncusu Egemen Korkmaz, henüz bir takımla görüşmediğini söyledi. Egemen, giydiği formaya asla böyle bir saygısızlık yapmayacağını da belirterek, "Menajerime, 'Trabzonspor ile görüşmeden, anlaşıp anlaşmama durumu belli olmadan kimse ile görüşmeyeceksin' dedim. Trabzonspor ile görüşüyoruz, lig bitiminde de görüşeceğiz. Anlaşırsak tabi ki seve seve kalırım" dedi. Egemen, sezon sonu için sadece şampiyonluğu düşündüğünü de belirterek, "Aklım karışmış filan değil. Sadece lig şampiyonluğuna odaklanmış durumdayım ve o kupayı kaldıracağımıza inanıyorum" dedi.

TRABZONSPOR'DAN PFDK TEPKİSİ

Gaziantepspor ile oynanan maçta açılan, "Günahların takımı Fenerbahçe" pankartı nedeniyle PFDK'ya sevkedilen Trabzonspor ateş püskürdü. PFDK'ya çok sağlam bir savunma sunacak olan Trabzonspor, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda açılan pankartları da örnek gösterecek. Ayrıca gözlemcinin maç sonundaki baskılar nedeniyle pankartı raporuna eklediğini savunan bordo - mavili yönetimin, olası bir ceza karşısında oldukça sert bir tepki göstermesi bekleniyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz