"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Rahatlatıcı gelişmeler

Önümüzdeki birkaç hafta içinde meydana gelecek olaylar ya da gelişmeler, çeşitli konuları daha iyi idrak etmenizi ve net olarak görmenizi sağlayabilir.

Bu gelişmeleri en iyi şekilde değerlendirmek için, stres yaratan ya da mücadele gerektiren plan ve anlaşmalara alternatif manzaralar belirdiğinde, kapıyı derhal açın.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

KOÇ 21 Mart-19 Nisan
Bugün, ortak plan ya da düzen-lemeler açısından uygun bir gün. Bakış açınızı diğerlerinin anlayabileceği şekilde geliştirebilirsiniz.

BOĞA 20 Nisan-20 Mayıs
Bazen gerçekten sizinle hiç ilgisi olmayan, farklı zevk veya ideallere sahip kişilerle vakit geçiriyorsunuz. Böyle bir durumdan bile bir anlam çıkarmasını biliyorsunuz.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran
İnandığınız bir konuya her şeyinizle adapte olmalısınız. Romantik veya yaratıcı girişimleriniz konusunda ne kadar ısrarcı olursanız, ödülleriniz o kadar yüksek olabilir.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz
Düşünerek zaman harcamanıza gerek olmayabilir. Artık bulduklarınızı, keşfettiklerinizi veya üzerinde düşündüğünüz şeyleri test etme zamanındasınız.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos
Fikirlerinizi karşı tarafa kolayca benimsetebileceğiniz günler. Tartışmadan önce ne istediğinizi belirlemelisiniz.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül
Bir kavrama, fikre veya düşünceye şans tanımalısınız. Ancak öncelikle gerekli araştırmayı yapmanız lazım.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim
Çok fazla seçeneğiniz olması sizi şımartmamalı. Bu bolluk içinde amaçlarınıza en uygun seçimi yapmanız gerekiyor.

AKREP 23 Ekim-21 Kasım
Büyüleyici ve çekici bir gününüzdesiniz. Bu durumu belli amaçlarınız, romantik ilişkileriniz için akıllıca kullanabilirsiniz.

YAY 22 Kasım-21 Aralık
İmkansız bir iş için harekete geçtiniz. Altından kalkıp kalkamayacağınızı yarı yolda düşünmeye başlamış olabilir misiniz?

OĞLAK 22 Aral›k-19 Ocak
Size yardımcı olmaya çalışan kişiyi reddedebilirsiniz. Ancak karşı taraf sadece size daha iyi bir yol göstermeye çalışıyor!

KOVA 20 Ocak-18 Şubat
Sağlıkla ilgili veya finansal başlıklarda kendini gösteren işaretleri dikkatli okumanız gerekiyor.

BALIK 19 Şubat- 20 Mart
Ne yapmak istediğinize dair fikirleriniz olgunlaşmaya başladı. Artık hangi adımları atacağınızı planlayabilirsiniz.


X

YAZARIN DİĞER YAZILARI