ANKARA HABERLERİ

Radyoevi’ne çatı tadilatı

Hürriyet Haber
09.08.2009 - 00:57Son Güncelleme :

YEREL HABERLER ANKARA

Hürriyet Haber

TRT Genel Müdürlüğü, Ankara Radyoevi’nin onarımını yaptırmak üzere ihale açtı.

Onarım işi genel olarak Radyoevi dış cephe ve çatı onarımını kapsayacak.

İhale, 19 Ağustos 2009 tarihinde saat 14.00’de TRT Genel Müdürlüğü Satın Alma Dairesi Başkanlığı’nda "açık ihale usulü" ile yapılacak.

Yer tesliminden itibaren 45 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine sadece yerli firmalar katılabilecek.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif, sadece fiyat esasına göre belirlenecek olan onarım işi ihalesinde şartname, TRT Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’ndan satın alınabilecek. Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise ihale günü ihale saatine kadar TRT Genel Müdürlüğü Genel Sekreterlik Genel Evrak Bürosuna verilecek.

İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle birim fiyat sözleşmesi imzalanacak.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar, teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Radyoevi’ne çatı tadilatı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ağustos 2009 tarihinde saat 00 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Radyoevi’ne çatı tadilatı haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:10
 • Guneş
  07:57
 • Öğle
  12:56
 • İkindi
  15:19
 • Akşam
  17:33
 • Yatsı
  19:08
Sayfa Başı