« Hürriyet.com.tr
MENÜ

R.Carlos CeBIT'teydi

Fenerbahçeli futbolcular, Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler Cebit Fuarı'nda AVEA Standı'nı ziyaret etti.

DHA
SON GÜNCELLEME

Yıldızlar CeBIT'teydi / Foto Galeri

Roberto Carlos, Deivid, Appiah, Tümer ve Volkan Demirel başta olmak üzere birçok Fenerbahçeli futbolcu ile Başkan Azizi Yıldırm ve Asbaşkan Murat Özaydınlı TÜYAP'ta düzenlenen BCebit Bilişim Fuarı'nda Avea standını gezdi.

Fenerbahçeli futbolcular fuara giriş ve çıkışta yoğun ilgi ile karşılaşırken fuara damgasını Roberto Carlos vurdu. En yoğun ilgiyi gören isim olan Carlos, hayranlarına bol bol imza dağıtıp fotoğraf çektirdi. Oldukça neşeli olduğu gözlenen Brezilyalı yıldız AVEA Standı'nı ziyarette ise takım arkadaşı Deivid De Souza ile görüntülü telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Deivid'i başka bir salona alan stand yetkilileri daha sonra Roberto Carlos ve Devid arasında görüntülü telefon görüşmesi gerçekleştirdi. "3G üçüncü nesil kablosuz telefon teknolojisi" sayesinde görüntülü telefon görüşmesi gerçekleştiren ikili bu görüşmeyi kendi dillerinde yaparken oldukça keyif aldılar.

Carlos kensine kısa mesaj ile yöneltilen soruyu ise takımın ikinci kaptanı Semih'in cevaplamasını istedi. İlk önce bu teklifi geri çeviren Semih'i Carlos espirili bir şekilde ikna etti.

Avea standını ziyaret eden sarı lacivertli futbolcular daha sonra VIP bölümünde bir süre dinlendikten sonra Fuardan ayrıldı. Futbolcular fuardan ayrılırken de yoğun ilgi karşılaştı. Bu arada Fenerbahçeli futbolcular fuara maçlara gittikleri takım otobüsü ile geldi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler