« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Quaresma'dan haber var

Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısının hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, çalışmalarına bugün yaptığı antrenman ile devam etti.

Övünç ÖZDEM/İSTANBUL,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Nevzat Demir Tesisleri'ndeki antrenmana sakatlığı bulunan Rüştü'nün yanı sıra henüz İstanbul'a dönemeyen Sidnei ve Quaresma katılmadı. Bu iki oyuncu da yeni yılı tatil için gittikleri ülkerinde karşılayacaklar.

Devre arası tatili için gittiği ülkesi Portekiz'de bulunan Quaresma'nın bugün teknik heyetle görüşme yaptığı öğrenildi. Telefon ile son durumu hakkında bilgi veren Quaresma'nın tedavisinin sürdüğünü ve bu sebepten dolayı İstanbul'a gelmediğini açıkladığı öğrenildi. Yıldız futbolcu İstanbul'a dönmesi halinde sakatlığı nedeniyle antrenmanlara çıkamayacağını, takımla birlikte çalışmayacağı için yeni yıla ailesi ile birlikte Portekiz'de gireceğini belirttiği ifade edildi.

Antrenör Carvalhal yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenamda serbest ısınma ve pas çalışmaları yapıldığı, taktik ağırlıklı tam saha maç ile günün tamamlandığı öğrenildi.

Siyah-Beyazlılar hazırlıklarına yarın 18.00'de yapacağı antrenman ile devam edecek.

NEVZAT DEMİR TESİSLERİ'NDE YENİ YIL KUTLAMASI YAPILDI

Öte yandan bugün yapılan antrenman sonrası Nevzat Demir Tesisleri'nde yeni yıl kutlaması yapıldı. Beşiktaş Futbol Takımları Genel Direktörü Tayfur Havutçu'nun da yer aldığı kutlamaya teknik sorumlu Carlos Carvalhal ve tüm oyuncular katıldı. Üzerinde Beşiktaş logosu bulunan pastaların kesildiği kutlamada, oyuncuların birbirlerine yeni yıl dileklerini ilettikleri belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz