« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Quaresma Pazartesi gelebilir

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demiören, futbol şube komitesi başkanı Serdal Adalı ve komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu dün İspanya'ya gitmişlerdi.

Övünç ÖZDEM/İSTANBUL, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Siyah Beyazlı kulübün yetkilileri, Şampiyonlar Ligi finalinde bu akşam oynanacak Inter-Bayern Münih karşılaşmasını izlemek ve Inter'de forma giyen Ricardo Quaresma ile son kez görüşerek Portekizli oyuncunun transferinde son noktayı koymak için gittikleri Madrid'de henüz kesin bir gelişme sağlayamadı.

Inter yetkilileri ve Qaresma ile görüşerek bu transferi olumlu bir şekilde noktalandırmak için yarını bekledikleri öğrenilen Siyah Beyazlı heyetin, Portekizli oyuncuyu Beşiktaş'a transfer olması konusunda ikne etmeleri halinde pazartesi günü Quaresma ile birlikte İstanbul'a gelecekleri kaydedildi.

Beşiktaş'ın bu transferi bitirmesi halinde kadrosunda bulunan fazla yabancı oyuncuları da takasta kullanacağı belirtildi. Quaresma'nın Beşiktaş'a transfer olması durumunda kadrodaki yabancı oyunculardan Zapatocny'i bonservisi ile Bursaspor'a vermeye hazırlanan Siyah Beyazlı yönetimin, Bursaspor'dan Volkan Şen ve Ozan İpek'i transfer etmek için Tabata'yı da kiralık olarak Yeşil Beyazlı ekibe teklif edecekleri kaydedildi. Tabata'nın dışında bir yabancı oyuncuyu daha kiralık olarak Bursaspor'a vermeyi planlayan Beşiktaş yönetiminin ayrıca 3 milyon Euro gibi bir rakam daha vererek bu iki oyuncuyu kadrolarına katmayı düşündükleri öğrenildi.

Önümüzdeki hafta bu transferleri noktalamayı düşünen Beşiktaş yönetiminin, teknik direktör Mustafa Denizli ile görüşeceği ve durum değerlendirmesi yapacağı kaydedildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler