« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Quaresma konusu cuma netleşecek"

Beşiktaş Kulübü'nün Kartal Yuvası koleksiyonu ile adidas imzalı formaları tanıtıldı. Forma tanıtımında Başkan Fikret Orman, uzun zamandır gündemi meşgul eden Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma konusunun önümüzdeki günlerde netlik kazanacağını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Orman, Swissotel the Bosphorus'da düzenlenen ürün tanıtımı sırasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Quaresma konusunda henüz bir değişikliğin olmadığını belirterek, “Beşiktaş'ın yönetimsel duruşu var. Oyuncularla alakalı veya kimsenin şahsiyetiyle ilgili değil. Quaresma da çok kaliteli iyi bir insan. Bazı prensiplerimiz var. O prensipler olmadığı sürece kendi duruşumuzdan ödün vermeyi düşünmüyoruz” dedi.

Quaresma konusunun ne zaman netleşeceği yönündeki soruyu yanıtlayan Orman, “Quaresma konusu bu cuma-cumartesi herhalde netleşir. Cuma gününe kadar sonuç çıkar. Bu konuda fazla konuşmak istemiyorum. Futbol komitesi ve teknik heyet ile futbolcular arasında bir durum” diye konuştu.

“Takımımızdan gayet memnunum”

Fikret Orman, ligin ilk beş haftası sonunda takımdan memnun olduğunu dile getirdi.

Takımın mücadelesinden de memnun olduğunu anlatan Orman, şöyle konuştu:
“Daha ligin başındayız. Uzun bir maraton var. İlk 100 metredeki sonuçlar çok önemli değil. Maratonun sonucu önemli. Yol üzerinde tabii ki kazalar olacaktır. Bunlara hazırlıklı olmamız lazım. Her maç kazanılmıyor, mağlubiyetler de olacak. Ama önemli olan konu, mücadele eden, terini akıtan bir kadro yaratmaktı. Yavaş yavaş o yolda ilerliyoruz.”

Ürün tanıtımının yapıldığı gece konusunda ise başkan Orman, “Beşiktaş'a yakışan bir gece. Çok emek verildi. Taraftarlarımızın beğeneceği bir kreasyon yaratmaya çalışıyoruz. Ürün çeşitliliğini artırmaya gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

Q7'YE SÜRPRİZ TALİP

BEŞİKTAŞ'IN KARTAL YUVASI KOLEKSİYONU İLE ADİDAS İMZALI FORMALARI TANITILDI

Beşiktaş Kulübü'nün Kartal Yuvası koleksiyonu ile adidas imzalı formaları tanıtıldı.

Swiss Otel'de düzenlenen defilede, Kartal Yuvası'nın hazırladığı kadın, erkek, çocuk giyim ile çanta, atkı, bere gibi aksesuarlar ile, futbol takımının 2012-2013 sezonu boyunca giyeceği adidas tarafından hazırlanan kırmızı, beyaz ve çubuklu formaların tanıtımı futbolcular ve mankenler tarafından yapıldı.

FORMA TANITIMINDAN EN ÖZEL KARELER -EMRE OKTAY'IN OBJEKTİFİNDEN

Gecede bir konuşma yapan başkan Fikret Orman, forma satışı konusunda rekorlar kırdıklarını belirterek, "Yeni projeler hayata geçiriliyor. Doğru ürünlerle doğru yerlerde taraftarlarımızla buluşacağız. Onlarda bizim gücümüze güç katacaklar. Son üç ay içinde forma satışları konusunda rekor kırdık. İlk bir ayda geçen yılın toplamından daha fazla forma satışına ulaştık. Bu sezon hayata geçirilen 'Feda' sloganı kapsamında, Beşiktaşlı taraftarların da korsan ürün almamalarını istiyoruz. Korsan ürünle mücadeleye devam ediyoruz. Korsanla feda olmaz" diye konuştu.

Çarşı da Kartal Yuvası’nda

BEŞİKTAŞ, taraftar grubu Çarşı’nın bütün haklarını bünyesine aldı. Kulüp bundan sonra Çarşı logolu ürünlere lisans vererek takıma ek gelir yaratacak. Konu hakkında yönetici Metin Albayrak “Biz Çarşı’yla anlaştık. Lisanslı ürünleri Kartal Yuvası’nda satışa sunarak hem taraftarımıza hizmette bulunacak hem de kulübe gelir elde edeceğiz” diye konuştu.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz