GeriFutbol Quaresma İstanbul'da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  119
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Quaresma İstanbul'da

Quaresma İstanbul'da
refid:15066970 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş'ın yeni transferi Ricardo Querasma, İstanbul'a geldi.

Q7 DEVLET BAŞKANI GİBİ KARŞILANDI (WEBTV)

RICARDO QUARESMA İSTANBUL'DA (FOTO GALERİ)

Beşiktaş'ın, İtalyan ekibi Inter'den transfer ettiği Portekizli yıldız futbolcu Ricardo Querasma İstanbul'a geldi.

Yarın düzenlenecek törenle kendisini 3 yıllığına siyah beyazlı renklere bağlayacak sözleşmeye imza atacak olan yıldız futbolcu özel uçakla Atatürk Havalimanı'na gelirken, yüzlerce siyah beyazlı taraftar yeni transferlerini yakında görebilmek için havalimanına akın etti. Geçtiğimiz transferlerin aksine bu kez polis ve havalimanı taraftarların yarattığı izdihamı engelemek için büyük önlem alsada Portekizli futbolcu havalimanına iner inmez taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle büyük izdiham yaşandı.

Başkan Yıldırım Demirören'le birlikte İstanbul'a gelen Querasma havalimanında yaptığı ilk açıklamada ise "Beşiktaş'a geldiğim için çok mutluyum. Elimden gelenin en iyisini yapıp şampiyon olmak istiyoruz" dedi.

Havalimanından çıktıktan sonra da taraftarların tezahüratları ve ilgisiyle karşılaşan Portekizli yıldız kendisini götürecek araca binmekte sıkıntı yaşarken, birara cipin üzerine çıkarak, siyah beyazlı taraftarları selamlayarak coşturdu. Ricardo Querasma daha sonra konaklayacağı otele doğru hareket etti.

Ricardo Querasma yarın saat 18.30'da İnönü Stadı'nda düzenlenecek törenle 3 yıllık sözleşme imzalayacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle