« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Quaresma gitmeyecek, Emre kalacak"

Beşiktaş'ta tekrar kadroya dönme olasılığından bahsedilen Quaresma'nın şu ana kadar herhangi bir takımdan teklif almadığı öğrenildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Portekizli futbolcunun Türkiye temsil haklarını elinde bulunduran FIFA Menajeri Ahmet Bulut, "Quaresma Atletico Madrid'in gündeminde değil. Inter'de oynadığı dönemde Atletico kendisiyle ilgilenmişti; ancak şu anda İspanyol kulübüyle ilgili bir talep yok" dedi.
 
SIMAO SAKAT DEĞİL, AYRILMAK İÇİN 1 YILLIK ALACAĞININ YARISINI TALEP ETTİ
 
Simao'nun da temsil haklarını elinde bulunduran Bulut, tecrübeli futbolcunun kronik sakatlık yaşadığı iddiasının gerçek olmadığını belirterek, "Böyle bir şey yok. Geçen sezon görev verilen bütün maçlarda problemsiz oynadı. Simao sağlam. Kendisi, sadece, Beşiktaş Yönetimi'nden yolları ayırma formülü olarak, yıllık alacağının yarısı, 1 milyon 225 bin euro talep etti. Şu anda kadar Beşiktaş Yönetimi'nden bu öneriyle ilgili bir cevap gelmedi" dedi.

EMRE'NİN ATLETİCO'DAN AYRILMASI SÖZ KONUSU DEĞİL
 
Emre Belezoğlu'nun Atletico Madrid'te çok mutlu olduğunu belirten Bulut, "Emre'nin Atliteco'dan ayrılması söz konusu değil. Orada çokt mutlu. 11'de oynayamaması diye de bir şey söz konusu değildi. Kolombiya'daki bir maçta oynamadı. Bunun nedeni de dişini çektirmesiydi. Hiçbir sorunu yok. Türkiye'ye dönmeyecek, Atletico Madrid'te devam edecek" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz