« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Quaresma: Futbola aşığım oynamak istiyorum

Beşiktaş'ı Çaykur Rizespor karşısında 1-0'lık galibiyete taşıyan golü atan Ricardo Quaresma, daha fazla süre almak istediğini söyleyerek teknik direktör Şenol Güneş'e mesaj gönderdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ı Çaykur Rizespor karşısında 1-0'lık galibiyete taşıyan golü atan Ricardo Quaresma karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. İyi oynadıklaını ve iyi bir maç olduğunu söyleyen Ricardo Quaresma, "Takıma her zaman yardımcı olmaya çalışıyorum, bugüne kadar fazla dakika bulamadım. Şu andaki durumumdan fazla memnun değilim, fazla oynayamıyorum.
Quaresma: Futbola aşığım oynamak istiyorum
Oynadığım dakikalarda takıma en iyisini vermeye çalışıyorum. Bundan sonra daha fazla dakika almayı umuyorum" dedi. Takım içerisinde rekabetin fazla olduğunun hatırlatılması üzerine Ricardo Quaresma, "Şampiyon olmak istiyorsak takım olarak şampiyon olacağız. Bireysel olarak şampiyon olamayız. Takım olmalıyız. Futbola aşığım. Oynamak istiyorum. Taraftara her zaman destekledikleri için teşekkür ediyorum. Bu benim içimdeki futbol aşkını sürekli coşturdukları için teşekkür ederim" diye konuştu


Bunları da Beğenebilirsiniz