« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Quaresma 1 Haziran’da resmiyet kazanıyor

Inter’le 8 milyon Euro bonservis ücreti karşılığında anlaşmaya varan siyah beyazlılar, Portekizli yıldızı da ikna etti. Beşiktaş, önümüzdeki ayın ilk gününde bu transferi borsaya bildirecek.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
SON 1,5 aydır Ricardo Quaresma transferine odaklanan Beşiktaş yönetimi, hedefine çok yaklaştı. Inter’le Portekizli yıldızın bonservisi konusunda 8 milyon Euro karşılığında anlaşmaya varan siyah beyazlıların futbolcuyla ilgili son pürüzleri de giderdiği, işin 1 Haziran’da resmiyete döküleceği belirtildi. Önümüzdeki ayın ilk günü bu transferin borsaya bildirileceği ifade edildi.

İtalyanlar da yazdı

İtalyan basını da Beşiktaş’ın Quaresma’nın transferi konusunda Inter’le anlaşmaya vardığını duyurdu. Çizme’de yayın yapan gazeteler, Beşiktaş ile Inter’li yetkililerin Quaresma için ödenecek bonservis bedeli konusunda uzlaşmaya vardıkları, futbolcunun ikna edilmesi halinde İtalyan takımının 8 milyon Euro alacağını yazdı. Haberlerde, Inter’de 2 mutsuz sezon geçiren 26 yaşındaki oyuncunun geçen yaz Genoa’ya gitmeyi reddettiği, ancak Beşiktaş’ın teklif edebileceği yıllık 3 milyon Euro’nun cazibesine kapılabileceği de belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz