« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Q7'yi hemen alsınlar

Erdoğan, Aysal’ın Hürriyet’e yaptığı ‘Q7 bize yakışır’ açıklamasına destek verdi

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Asbaşkanı, “G.Saray yeter ki Quaresma’yı alsın. Karşılığında ise kimi verirlerse versinler” dedi.

SPOR kamuoyunu günlerdir meşgul eden Quaresma-Baros takası ile ilgili her geçen gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın dün  Hürriyet gazetesine yaptığı “Baros Beşiktaş’a, Quaresma da bize yakışır” sözlerine destek vererek, “Galatasaray yeter ki Quaresma’yı alsın. Bu oyuncu karşılığında ise Beşiktaş’a kimi verirlerse versinler” yorumunu yaptı.
Gündemden düşmeyen takas planı için siyah beyazlı kulübün asbaşkanı Levent Erdoğan ile görüştük. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Amerika seyahatinde yine Hürriyet’e yaptığı açıklamada “Quaresma’yı verelim  Baros’u alalım” sözünü hatırlattığımız Erdoğan şöyle konuştu:

Aysal boş konuşmaz

“Teknik direktörümüz Samet Aybaba ve ekibi göreve geldiklerinde geçen yılın analizini yaptılar. Quaresma hem takımda yer alan oyuncuların konsantrasyonunu bozdu hem de kişisel takım ruhuna zarar verdi. Beşiktaş taraftarları, kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket etmeli. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal boş konuşmaz. Demek teknik direktörleri Fatih Terim Quaresma’yı istemiş ki böyle bir düşünceleri var.”

Quaresma ile anlaşamadık

BEŞİKTAŞLI Ricardo Quaresma’nın gündemlerinde artık olmadığını belirten Galatasaray Asbaşkanı Ali Dürüst, “Portekizli oyuncuyla karşılıklı bir görüşme yaptık ama sonuca varan birşey olmadı” dedi. Dürüst, “Kamuoyunun baskısı ile ortaya çıkan konu bizi bu transfere yönlendirdi ama bir sonuca varamadık” diye konuştu. 


Bunları da Beğenebilirsiniz