Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Q7'nin dediği olacak Aybaba gidecek"

Beşiktaş'ta, Galatasaray maçı öncesi taraftarla yönetim arasındaki atışma olanca hızıyla sürüyor.

DHA
SON GÜNCELLEME

Sosyal paylaşım sitelerinde, bazı taraftarlar Ouaresma ile Almedia'nın satılmasına karşı çıkarken, bir diğer gurup yönetimin iyi işler yaptığına işaret ediyor. Ancak çoğunluk Quaresma'nın yanında olan büyük bir taraftar kitlesinin olduğu.. İşte o twittler..

Mustafa: AH BE!

"Gidene elveda kalana can FEDA..."

Vercetti: İSTİFA!

"Bu yönetim karabasan gibi çöktü üzerimize lanet olsun ya. Hadi Almeida neyse de Quaresma gibi Fernandes gibi adamları bir daha göremeyiz."

Serdar: Hiç Şaşırmadım!

"Siz bir kulübün marka değerini sözleşmeli futbolcusundan indirim talep ederek sıfıra indirirseniz kimse o kulüpte kalmaz. Patronunuz sizden gelip maaşında indirim yap dese o şirkete ne kadar bağlılığınız kalır? İlk fırsatta başka bir şirkete gitmek için uğraşırsınız. Arada bir fark yok her iki olay da aynı bence futbolcu da bir çalışan sonuçta.

Beyler: SAKİN!

"Bu adamlar GS maçı gibi önemli bir maçtan önce bunu yapıyorlarsa satın hiç durmayın. Toplam 10 milyona fitim ben. Ruhsuzlarla oynayacagina takımına bağlı hasanla Necip'le, Veliyle oynarım. Bunları gördükten sonra Veliye laf eden adam değildir."

Forza: VİZYON.

"Schuster zamanında, (Q7,GUTI,SIMAO,) yanlarına yaklaştım konuşmalarını dinledim hepsi yabancı, sonra yanlarına gidip sordum: BJK maçına hiç gittinizmi veya Türkiye'ye hiç gittiniz mi, hayır dediler, ilk kez gidiyoruz hem Istanbul'u gezeceğiz ve bize göre Türkiye'de en büyük takım BJK dediler.İnanın gözlerim doldu.Zaten diğer takımları fazla tanımıyoruz dediler. Veda,Feda ile olacak işler değil."

Kartal: YÖNETİM

"Hala daha bu yönetimi savunanları görüyorum. Köy takımı ulan köy takımı! Millet uzay gitti biz yalınayak yürüyoruz. Maça giecek kardeşlerim hep bir ağızdan! yönetim istifa!"

Kilis79: TAKIM

"Kim gelir arkadaşlar bu kulübe artık.Neden mi? durum şöyle kötü böyle kötü diye inlediler ne hesap sordular ne de bir atılım yaptılar. Daha beter kulüp imajını yerlere serdiler. Oturdukları yerde düşürün paranızı hayt huyt dediler sanki hitler yönetimi. Samet bucayı küme düşürdüğünde kadrosu bundan kötümüydü?"

Zafer Celik: YORUM

"Beşiktaş'ın zenginleri Kasımpaşa'yı ihya edeceklerine Beşiktaş'ı düşünselerdi de aday olsalardı. TV'lerde boy gösterip Beşiktaş yorumu yapıyordu bazıları, ne oldu kendilerine yeni oyuncak mı buldular? Sonuna kadar Fikret Orman'ın arkasındayım, ya batacağız ya çıkacağız. İstiyorsunuz ki her şey güzel olsun, 600 milyon TL borç varken UEFA sahtecilikten bizi kupadan men etmişken, hala paralı başkanda bahsediyorsunuz ya? Nerdesin çarşı'nın adamı Adalı, kaçtın gittin savaşı görünce kadınlar gibi."

BjkDevrim: Feda Feda Diye

"Beşiktaş'ı küçülttünüz Bucaspor yaptınız. Samet, fikret el ele istifa edin asıl fedayı siz yapın!"

Cihan : Başkan ne zaman dönüyor?

"Sayın haber1903 yetkilileri sizden ricam sayın Orman ABD den dönüşünü ateşli top olarak son dakika olarak verebilirmisiniz? Çok merak ediyoruz kendisi ne zaman dönecek hatta saat ve detay verirse kulup karşılama yapabiliriz kendisi için."

Smile: fernandes

"Yıllardır Fernandes gibi bir orta saha bekledik, tam bulduk bu sefer faydalanamadık yönetiler yüzünden. 100. yıl kadrosunda Fernandes orta sahada Tayfur'un yerine olsaydı uefa kupasını alırdık."

Kaan: LİDER

"Geldiklari gibi giderler."

Ali Kartal: PORTEKİZ LANETİ

En son Portekiz'li Beşiktaş'tan gönderildiği gün, beşiktaş bayramı ilan edilmeli."LANETTEN KURTULUŞ BAYRAMI"

Çamdıllı: çamdıl

"Quaresma'nın dediği olcak Samet Aybaba gitcek o adam kalacak. Galatasaray maçından sonra görürsünüz."

XCIV: YETER!

"Şehitlerimiz için, Beşiktaş'ımız için pazar günü bütün İstanbul'u inletmezseniız lanet olsun."


Bunları da Beğenebilirsiniz