Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Q7 için son söz benim değil

Beşiktaş Teknik Direktörü, eski futbolcularının transferine yeşil ışık yaktı. Takıma mutlaka bir stoper takviyesi yapılacağını belirtirken, Fenerbahçeli olan Robin van Persie ile ilk kez kendilerinin ilgilendiğini ifade edip “Rakiplerimizin yıldız ihtiyacı var ki aldılar” diye konuştu.

İsmail Er- Fotoğraf: Emre OKTAY
SON GÜNCELLEME

Bursaspor ile yolları ayırdıktan sonra Beşiktaş’ın teklifine olumlu cevap vererek siyah beyazlıların hocası olan Şenol Güneş, yeni sezon öncesi umut dolu mesajlar verdi.
- Fenerbahçe Van Persie’yi aldı. Demek ki rakiplerin yıldız ihtiyacı var. Van Persie ile Fikret Orman da görüştü. Göreve ilk geldiğim dönemde, başkan bana bu durumu söylemişti. Transferde teknik, idari ve ekonomik şartlar önemli. Onlara bakılmalı.
- Rakiplere saygı duymak gerekiyor. Transferde herkes elinden geleni yapıyor. Rakiplerimiz kimi alırsa alsın, biz zaten onlarla yarışacağız. Biz Beşiktaş’ız.

Q7 için son söz benim değil

“SAVAŞAN BİR TAKIM İSTİYORUM”
- Quresma’nın adı geçiyor. Dünya çapında bir oyuncu. Beşiktaş’a da yabancı değil. Türkiye’yi de çok iyi biliyor. Bana göre kaliteli ve yetenekli bir isim. Onun transferiyle ilgili ben fikrimi söylerim ama kafam karışık. Kararı yönetim verir. Şu an için bitmeyen bir transfer hakkına konuşamam.
- Gündemimizde bazı isimler var. Farklı oyuncularla temastayız. Rhodolfo ve Lokomotif Moskovalı Douglas ile Dniprolu Douglas. Bize uyum sağlayabilecek oyuncular bunlar. Üç oyuncudan biri stoper için olacak.

“ŞAMPİYONLUK KIL PAYI KAÇTI”
- Demba Ba gitti. Beşiktaş’a verdikleri ortada. Elimizdeki forvelere bakınca Cenk ve Mustafa ile şu an yola devam edeceğiz. Ancak, ikisisi de durum itibariyle Demba Ba’nın performansında değiller, gerisindeler.
- Beşiktaş’ın şu anki kadrosunda yetenekli oyuncular mevcut. Geçen yıl şampiyonluk kıl payı kaçtı. Bu takımı da yarışmacı yapmak, rakipleriyle aynı seviyeye getirmek benim görevim. Oyuncularımız da kendilerini aşmalı.

BÜTÜN DÜNYADAKİ TRANSFER HABERLERİ ANINDA BURADA


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler