Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Q7 20 maç oynama garantisi istedi

Beşiktaş Futbol Komitesi ile dün yaptığı görüşmede yıllık ücretinde indirime gidebileceğini söyleyen Ricardo Quaresma, indirim karşılığında takımda oynama garantisi istedi.

Övünç ÖZDEM/İSTANBUL, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ta bir türlü çözüme kavuşturulamayan Ricardo Quaresma sorununda sonuca ulaşmak için dün futbol komitesi ve Portekizli oyuncu bir araya gelmişti. Akaretler'deki kulüp binasında yapılan görüşmede Quaresma, yıllık ücretinde yaklaşık 1 milyon Euro indirime gidebileceğini belirtmiş ve yeniden takıma dönmek istediğini dile getirmişti. Futbol komitesi ise Quaremsa'ya 2.5 milyon Euro yıllık ücret verebileceklerini yinelerken, iki taraf 3 Ekim Çarşamba günü yeniden görüşmek üzere toplantıdan ayrılmışlardı.

QUARESMA ÜCRETİNDE İNDİRİM YAPMASI HALİNDE BU SEZON 20 MAÇTA OYNAMA GARANTİSİ İSTEDİ

Yapılan görüşmede Quaresma'nın indirim yapma koşulu ise oldukça dikkat çekti. 18 Temmuz'dan bu yana takımdan ayrı çalışan Portekizli oyuncu, düne kadar yıllık ücretinde indirim yapmaya yanaşmamıştı. Querasma'nın dün yapılan görüşmede yıllık ücretinde indirim yapması halinde futbol komitesinden 20 maç oynama garantisi istediği ortaya çıktı. Portekizli oyuncunun bu isteğinin 3 Ekim Çarşamba günü yapılacak toplantıda yeniden masaya yatırılacağı kaydedildi.