Putin'den flaş aşk açıklaması

Hürriyet Haber
19 Aralık 2014 - 14:41Son Güncelleme : 19 Aralık 2014 - 16:29

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin'den aşk itirafı. Putin son yıllarda birini çok sevdiğini ve o kişinin de aşkına karşılık verdiğini açıkladı.

Rusya son günlerde yaşadığı ekonomik sıkıntılarla dünya manşetlerinden düşmüyor. Ülkenin para birimi ruble dolar karşısında rekor seviyelere çıkıyor. Dün 11. Yıllık olağan basın toplantısını gerçekleşten Vladimir Putin’in ana gündem maddesi haliyle ülkesindeki ekonomik zorluklardı. 3 saat 20 dakika süren toplantıda ara ara gevşeyen Putin kendi özel hayatından da bahsetti. 2013 yılının haziran ayında 30 yıllık eşi Lyudmila Putin’den boşanan Rusya devlet başkanı bir arkadaşıyla arasında geçen ‘aşk’ diyaloğunu şöyle anlattı:

Putinden flaş aşk açıklaması

Putin ve Alina Kabayeva

“Avrupa’da büyük bir patron olan bir arkadaşım geçenlerde bana bir soru sordu. ‘Son yıllardaki onca olaya rağmen birini sevdin mi?’ dedi. Ben de ‘evet’ cevabını verdim. ‘Peki ya biri seni sevdi mi?’ diye sordu. ‘Evet’ cevabını verdim. Herhalde soruyu soran arkadaşım benim insanlıktan çıktığımı düşünüyordu. Cevabımdan sonra ‘Tanrıya şükür dedi ve karşılıklı votka içtik” Putin’in sevdiği kadının ise Alina Kabayeva isimli Rus bir jimnastikçi olduğu ifade ediliyor. Rus basını önceki yıllarda ikili arasındaki bir ilişki olabileceğini yazmıştı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin 62 yaşında ve iki kız babası. Kabayeva ise 31 yaşında.

Putinden flaş aşk açıklaması

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı