ANKARA HABERLERİ

Pursaklar'lı kadınlar sertifikalanıyor

DHA
28.03.2016 - 09:32Son Güncelleme :
DHA

PURSAKLAR(Ankara), (DHA)- PURSAKLAR Belediyesi Hüma Sultan Hanım Evi'ndeki İngilizce ve diksiyon kursunu başarıyla tamamlayan 39 kadın sertifikalarını aldı.
Kadınlara yönelik spordan sanata, eğitimden kültüre birçok alanda hizmet veren Pursaklar Belediyesi Hanım Evleri, yaptığı çalışmalarla sosyal belediyecilikte adından sıkça söz ettiriyor. Hayata geçirilen projelerle kadınlara mutlu bir yaşam sunulan hanım evlerinde birbirinden güzel kurslarla hanımlar meslek sahibi oluyor. Bu kurslara katılan kadınlar aldıkları teorik bilgileri uygulamaya koyarak kendilerini geliştiriyor. Elde ettikleri mesleklerle iş hayatına atılan hanımlar, aile ekonomisine de katkı sunuyor.
Hanım evlerinde sunulan hizmetlerden biri olan İngilizce ve diksiyon kurusuna katılan 39 kadın daha sertifika sahibi oldu. Kurs bitirme belgelerini alan hanımlar, yiyecek ve içecekle başarılarını kutladı.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Pursaklar'lı kadınlar sertifikalanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 09 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pursaklar'lı kadınlar sertifikalanıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı