ANKARA HABERLERİ

Pursaklar İle Büyükşehir El Ele Çalışıyor

IHA
19.08.2015 - 11:17Son Güncelleme :

PURSAKLAR BELEDİYESİ İLE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EL ELE VEREREK GECE GÜNDÜZ İLÇEDEKİ YOL YAPIMINDAN KANALİZASYON ÇALIŞMASINA, ASFALT SERİMİNDEN YEŞİL ALAN ÇALIŞMASINA KADAR BİR DİZİ FAALİYET YÜRÜTÜYOR.

IHA

Pursaklar Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi el ele vererek gece gündüz ilçedeki yol yapımından kanalizasyon çalışmasına, asfalt seriminden yeşil alan çalışmasına kadar bir dizi faaliyet yürütüyor.
Pursaklar Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi ekipleri ilçe genelindeki altı yapı çalışmalarını hızlandırdı. Birçok noktada çalışma yürüten ekipler bir taraftan 50 metrelik yeni yolları açarken diğer taraftan asfalt, yeşil alan ve kanalizasyon çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ile Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki alt yapı çalışmalarına devam ediyor. 50 metrelik yolların yapımına başlayan ekipler, Saray, Kurusarı, Abadan Mahallesi, Sirkeli Yeşilova Mahallesi başta olmak üzere birçok noktada asfalt serim işini, kanalizasyon çalışmasını tamamladı. Yeni yol yapımının yanı sıra asfalt yama ve serim işlerini de sürdüren ekipler, Pursaklar Belediyesi ile el ele verip alt yapı çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.
İlçe genelindeki birçok noktada yapılan çalışmalar arasında elektrik tellerinin yer altına alınması, yeni park yapımı, yeşil alan çalışması, parkların bakım ve onarımı, çim kesimleri, havuz temizlikleri, kanalizasyon çalışması, 30 ve 50 metrelik yal çalışması, kaldırım onarımı, asfalt ve yama işleri yer alıyor.
Belediye Başkanı Selçuk Çetin’in mahalle ziyaretlerinde çalışmalardan memnun kaldıklarını ifade eden ilçe sakinleri, Başkan Çetin’e teşekkür etti. Yaptığı ziyaretler ve denetimlerde halkın talebini dinleyen Başkan Çetin, “Pursaklar için kıymetli hemşerilerimiz için gece gündüz durmadan Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte çalışıyoruz. Bundan sonra da çalışarak tebessüm şehrimizi daha ileri taşıyacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Pursaklar İle Büyükşehir El Ele Çalışıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ağustos 2015 tarihinde saat 11 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pursaklar İle Büyükşehir El Ele Çalışıyor haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:11
 • Guneş
  07:58
 • Öğle
  12:56
 • İkindi
  15:19
 • Akşam
  17:33
 • Yatsı
  19:09
Sayfa Başı