« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Puma 'IGNITE İSTANBUL' yarışı tamamlandı

Dünyanın önde gelen spor giyim markalarından PUMA’nın bu sene İstanbul’da ikincisini gerçekleştirdiği “IGNITE İSTANBUL”, 11 Ekim 2015 Pazar günü Caddebostan’da koşuldu. Yaklaşık 1000 kişinin katıldığı koşu, trafiğe kapatılan 10 kilometrelik bir parkurda gerçekleşti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yaklaşık 1000 kişinin koştuğu koşunun ilki Nisan 2015’te İstanbul’da, 650 sporcunun katılımıyla koşuldu ve Mayıs 2015’te IGNITE koşusunun Ankara ayağı gerçekleştirildi. “Ne Pahasına Olursa Olsun” sloganıyla İstanbul’da ikinci kez organize edilen koşuya İstanbul Koşu Kuvvetleri ve Ankara Koşuyor koşu grupları da katılarak destek verdi.
Puma IGNITE İSTANBUL yarışı tamamlandı
PUMA IGNITE İSTANBUL koşusunda erkekler klasmanında birinciliği Mestan Turhan 32.38’lik derecesiyle kazanırken, ikinciliği Kenan Yalçın, üçüncülüğü ise İbrahim Kırmaç kazandı. Birinciliği kazanan Mestan Turhan Nisan ayında yapılan PUMA IGNITE ISTANBUL koşusunda da birinciliği üstlenmişti. Kadınlar da ise genel klasmanında birinciliği 41.10’luk derecesiyle İpek Onaran kazanırken, ikinciliği Fatmagül Yaşar, üçüncülüğü ise Rahime Kolay kazandı. Dereceye giren sporculara PUMA kit hediye edildi.

Puma IGNITE İSTANBUL yarışı tamamlandı

Puma IGNITE İSTANBUL yarışı tamamlandı


Bunları da Beğenebilirsiniz