HATAY HABERLERİ

PÜİS şube başkanı Erten güven tazeledi

DHA
15 Mayıs 2017 - 18:01Son Güncelleme : 15 Mayıs 2017 - 18:02

PÜİS şube başkanı Erten güven tazeledi

DHA

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) İskenderun Şubesi'nin 13. Genel Kurulu İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi. Genel Kurluda Doğan Erten ve listesi İskenderun Şube Başkanlığı görevine yeniden getirildi. 
PÜİS İskenderun Şubesi'nin 13. Genel Kurulu'na Genel Başkan İmren Okumuş katıldı. PÜİS İskenderun Şube Başkanı Doğan Erten, sendika çatısı altında 13 bin bayi olduğunu, üye sayılarının her geçen gün arttığına değinerek, "Gençlik kollarımızı da kurmuş durumdayız. Bu da bizim ailemizin ne kadar büyük olduğunu göstermektedir. Biz devletimize katma değer, işsizlerimize iş ve istihdam sağlıyoruz. Olağan genel kurulumuza geldiğiniz için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
Genel kurula katılan PÜİS Genel Başkanı İmren Okumuş, PÜİS'in 1967'de kurulan ulu bir çınar olduğunu ifade ederek ,"Türkiye'nin değil, Avrupa'nın da teşkilatlandığı en büyük işveren sendikası. Bu yıl PÜİS 50. Yılını kutluyoruz. Bugüne kadar, Türkiye'de 15 şube açmış, 81 vilayette baş temsilcilik oluşturmuş, 900'ün üzerin de de temsilcilik oluşturmuş bir sendikayız"diye konuştu.
PÜİS Genel Başkanı İmren Okumuş 'un konuşmasının ardından tek liste ile gidilen seçimde yenilen seçimde Doğan Erten başkanlığında yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Osman Karagöz, Ayhan Mirioğlu Cemil Duman, Bahar Serdar Karamanoğlu.

Ufuk AKTUĞ/İSKENDERUN(Hatay),(DHA)

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hatay haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hatay ilinden PÜİS şube başkanı Erten güven tazeledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Mayıs 2017 tarihinde saat 18 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça PÜİS şube başkanı Erten güven tazeledi haberi güncellenecektir.

  HATAY NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:09
  • Guneş
   05:51
  • Öğle
   12:49
  • İkindi
   16:31
  • Akşam
   19:27
  • Yatsı
   20:55
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı