DENİZLİ HABERLERİ

PTT'den kan bağışı kampanyası

DHA
28.03.2017 - 13:20Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ'de, PTT İl Müdürlüğü tarafından kan bağışı kampanyası başlatıldı. Kızılay işbirliğinde yapılan ve 3 gün sürecek kampanyada PTT personeli, Gazi Bulvarı'nda kurulan çadırda kan bağışı yaptı.
Denizli'de PTT Başmüdürlüğü, Kızılay ile işbirliği yaparak kan bağışı kampanyası başlattı. PTT personelinin kan bağışıyla başlatılan kampanya 3 gün boyunca devam edecek. Denizli PTT Başmüdürü Zekai Özkan, Denizli PTT Başmüdürlüğü çalışanları olarak Kızılay'a kan bağış kampanyası başlattıklarını ifade ederek, "Sosyal sorumluluk projesi kapsamında kan verme bilincini tüm personelimize aşılamak istiyoruz. Kan bağışı bilinci çocukluktan itibaren herkese öğretilmesi gerekiyor. Kan hayati bir maddedir. Hiç beklemediğimiz bir anda kana ihtiyaç duyabiliriz. Kan acil değil sürekli bir ihtiyaçtır" dedi.
Kızılay Denizli Şube Başkanı Salih Amiroğlu ise kan bağışının önemli olduğunu, Denizli'nin kan bağışında çok ön sıralarda bulunduğunu, Türkiye genelinde 18'inci Kan Merkezinin 1-2 ay içerisinde Denizli'de açılacağını kaydetti.

Deniz TOKAT / DENİZLİ, (DHA)
FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden PTT'den kan bağışı kampanyası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 13 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça PTT'den kan bağışı kampanyası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı