ŞANLIURFA HABERLERİ

PTT Personelinden Viranşehir Kaymakamı Citer’i Ziyaret‏

IHA
27.10.2015 - 18:18Son Güncelleme :

PTT PERSONELİ’NDEN, VİRANŞEHİR KAYMAKAMI DR HUZEYFE CİTER’E ZİYARET‏

IHA

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde PTT çalışanları, ilçe Kaymakamı Huzeyfe Citer’i makamında ziyaret etti
Viranşehir PTT Müdürü İbrahim Halil Ekinci ve personeli, Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi’nin (PTT) 175.kuruluş yıl dönümü nedeniyle Kaymakam Dr. Huzeyfe Citer’i ziyaret etti. Ekinci ve personeli, Kaymakam Citer’e çiçek verdi. 23 Ekim 1840 yılında kurulan PTT teşkilatının 175. yılını geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Ekinci, bu mutluluğu paylaşmak amacıyla Kaymakam Citer’i ziyaret ettiklerini söyledi. Ekinci, Kaymakam Citer’e, PTT’nin tarihçesi ve hizmetleri hakkında bilgi verdi. PTT Müdürü Ekinci, “Kurulduğu tarihten itibaren ilerleyip gelişme göstererek gücünü her yıl artıran Posta İdaresi, günümüze kadar gücünü taşımıştır” diye konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Citer, “1840 yılından bu yana halka hizmet veren ve hizmet çeşitliliği nedeniyle birçok kurumu içinde barındıran PTT’nin mevduat toplama dışında bütün bankacılık işlemlerini gerçekleştiren, Yaklaşık 100 den fazla kalemde hizmet verip lojistik hizmette veren kurum teşkilatını tebrik ediyor, bu vesile ile tüm PTT çalışanlarının 175.yıl dönümü kutluyorum” dedi.
Kaymakam Citer, zaman içerisinde yaptığı büyük atılımlarla kendisini yenileyen ve teknolojik koşullara ayak uyduran PTT’nin yeni hizmet binasında ilçe halkına kaliteli hizmet verdiğini de ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden PTT Personelinden Viranşehir Kaymakamı Citer’i Ziyaret‏ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 18 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça PTT Personelinden Viranşehir Kaymakamı Citer’i Ziyaret‏ haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı