ERZİNCAN HABERLERİ

PTT Müdürleri Erzincan’da Toplandı

IHA
13 Ekim 2015 - 14:06Son Güncelleme : 13 Ekim 2015 - 14:07

PTT MÜDÜRLERİ ERZİNCAN'DA TOPLANDI

IHA

PTT Başmüdürü Mustafa Beşli Başkanlığında PTT Başmüdürlük ile merkez müdürlükleri toplantısı Erzincan’da yapıldı. Toplantıda PTT’nin 2015 yılı Ağustos ve Eylül ayı verilerine göre gerçekleşen gelir gider durumunun analizi ile Kalite Yönetim Sisteminde yaşanan sorunların tespiti ve çözümleri görüşüldü. PTT Erzincan Eğitim Merkezi’nde düzenlenen toplantıya PTT Başmüdürlüğü ihtisas servis müdürleri ile il merkezi ve ilçelerdeki 8 PTT Merkez Müdürü katıldı. Erzincan PTT Başmüdürü Mustafa Beşli; PTT’nin Son Yıllarda Tüm Türkiye’de Olduğu Gibi Erzincan’da da Hızlı Bir Gelişim ve Değişim İçinde Olduğunu Söyledi. Erzincan’da Birçok İlke İmza Attıklarını İfade Eden Erzincan PTT Başmüdürü Mustafa Beşli, "Gücümüze Güç Katmaya Devam Ediyoruz. Halka Hizmeti İlke Edinmiş Bir Kurumuz. Bu Anlamda Hizmeti Halkımızın Ayağına Götürüyoruz.”dedi. Erzincan PTT Başmüdürü Mustafa Beşli’nin yaptığı açılış konuşmasından sonra PTT Başmüdürlüğü Muhasebe Müdürü Ayhan Ateş, Ağustos ve Eylül ayı verilerine göre gerçekleşen gelir gider tablosu hakkında bilgi verirken, PTT Başmüdürlüğü Posta İşleme Müdürü Düzgün Şahin Kalite Yönetim Sisteminde yaşanan sorunların tespiti, çözümleri hakkında İhtisas Müdürlerini ve Merkez Müdürlerini bilgilendirdi.
PTT GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR
Erzincan PTT Başmüdürü Mustafa Beşli, ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasındaki önemine paralel olarak, hizmetlerini sürdüren ve bir buçuk asrı aşan bir geçmişle köklü bir geleceğe sahip olan kurumlarının 2004 yılından bu yana uygulamakta olduğu PTT Bank projesi ile yeni bir görünüm kazandığını, aynı zamanda sürekli yapıcı yenilikle hizmet kalitesi ve standardı yükseltildiğini söyledi. Bu bağlamda özellikle bankacılığın olmadığı kırsal kesimde yaşayan vatandaşların finansal alandaki ihtiyaçlarının karşılanması için iş yerinde verilen hizmet çeşitliliği her geçen gün artırmakta olduğunu belirten Erzincan PTT Başmüdürü Mustafa Beşli "PTT Bank konsepti kapsamında yürütülen çalışmalar son hızla sürdürülmekte olup, otomasyon sistemi üzerinden işletilen online hizmet çeşitleri vatandaşlarımızın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda sunulmakta ve artık tüm merkez, şube acentelerimizde parasal iş ve işlemler saniyeler içerisinde yapılmaktadır. Tüm bankaların kredi kartlarının tahsili, bankalara ucuz para transferi, ev, iş, cep telefon tahsilâtı, elektrik fatura tahsilâtı, Bağ-Kur, SSK, emekli maaş ödemeleri. Her türlü havale kabul ve ödemeleri, 2022 ödemeleri, Mektup Postası, Koli-Kargo-APS gibi tüm iş ve işlemlerimiz tek noktada yapılmasını sağlayarak vatandaşımıza hizmet etmekteyiz. Bunun dışında halkımız Kargo gönderme ambalajlarını ücretsiz olarak PTT işyerlerinden alabilirler. PTT KARGO ile müşterilerimizin kargolarını rekabet edilemez fiyat listesi ile en kısa sürede ucuz ve süratli olarak 5 binin üzerinde araç filosu ile halkımızın hizmetine sunmanın onur ve gururunu yaşamaktayız. Erzincan’da 10 PTT Merkez Müdürlüğü 23 PTT Şubesi ve 14 PTT matik olmak üzere toplam 32 iş yerimizin tamamında gişe otomasyonuna geçilmiştir. Ayrıca Erzincan PTT Başmüdürlüğümüzde 196 personel ile hizmet sunmaktayız. Kuruluş olarak Posta, Banka ve Lojistik ana başlıkları altında sunulan hizmetlerimizde başarılarla dolu bir yılı daha geride bırakmış bulunmanın onur ve kıvancını yaşamaktayız. PTT ailesinin her ferdinin, geçmişte olduğu gibi gelecek yıllarda da aynı şevk ve heyecanla görevini yerine getirme gayret içinde olacağını, Yaşanan bu gelişim ve değişim hamlelerini her zaman daha ileriye taşıyacağına olan inancımız tamdır. Ayrıca şirketimizce verilen hizmetlerin tanınırlık ve bilinirliklerinin artırılması amacıyla özel günlerde ve bayramlarda hizmet içerikli kampanyalar düzenlenmekte olup, belirli dönemlerde kurye ve kargolar indirimli olarak kabul edilmektedir. Uygulanan bu kampanyalar ülkemiz genelinde kampanya konusu hizmetlere talepler artmakta ve olumlu sonuçlar ortaya çıkmaktadır." dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzincan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzincan ilinden PTT Müdürleri Erzincan’da Toplandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ekim 2015 tarihinde saat 14 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça PTT Müdürleri Erzincan’da Toplandı haberi güncellenecektir.

ERZİNCAN İLÇELERİ
  ERZİNCAN NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   03:43
  • Guneş
   05:32
  • Öğle
   12:36
  • İkindi
   16:22
  • Akşam
   19:19
  • Yatsı
   20:53
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı