NEVŞEHİR HABERLERİ

PTT 175. Yılını Kutluyor

IHA
22.10.2015 - 11:00Son Güncelleme :

PTT NEVŞEHİR BAŞMÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLERİ GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

IHA

Nevşehir PTT Başmüdürlüğü yöneticileri PTT’nin kuruluşunu 175. Yıldönümü nedeniyle Nevşehir’de görev yapmakta olan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle kahvaltıda biraraya geldi.
PTT Nevşehir Başmüdürlüğü PTT’nin 175. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Nevşehir’de görev yapan yerel ve ulusal ajans temsilcileriyle kahvaltı da bir araya geldi. PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe burada yaptığı açıklamada, bizlerin kamu oyu ile aramızdaki köprü görevini yapıyorsunuz. Bizler basınımızı önemsiyoruz. Bugün burada bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim dedi.
PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe PTT’nin kuruluşunu 175. Yıldönümü nedeniyle de şunları kaydetti; ‘’Posta ve Haberleşme, insanoğlunun birbirleriyle iletişim ihtiyacından doğmuş olup 175 yıldan beri bu hizmet kurumumuz tarafından yerine getirilmektedir. Önceleri çok ilkel şartlarda yapılmaya çalışan Posta ve Haberleşme hizmetleri teknolojilerde ki hızlı değişim ve gelişmelerden etkilenerek çok büyük bir ivme kazanmıştır. PTT Genel Müdürlüğü ’de özellikle son 10 yılda gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlamak suretiyle çok büyük atılımlar ve yenilikler yapmıştır. Ülkemizin en ücra köşelerine kadar hizmet götürmeyi ilke edinmiş olan kuruluşumuz 4 Bin 500’ün üzerinde iş yeri 2 Bin 200’e yakın ATM cihazı ile Türkiye’nin en geniş otomasyon ağına sahip bir kamu kuruluşu olarak vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıran hizmetler vermektedir. Nevşehir’de 8 Merkez Müdürlüğü, 19 Şube ve 11 acente olmak üzere toplam 28 işyeri ve 11 PTTmatik ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Nevşehir Baş Müdürlüğü olarak 2015 yılında başlatılan Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belge alma çalışmalarımız devam etmektedir. 2016 yılı içerisinde TSE ISO-9001 Kalite Yönetim Belgesi almayı hedeflemekteyiz. Bu vesileyle birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir onurla kutladığımız 175. Kuruluş yıldönümünün PTT camiasına hayırlar getirmesini diliyorum.’’

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden PTT 175. Yılını Kutluyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 11 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça PTT 175. Yılını Kutluyor haberi güncellenecektir.

NEVŞEHİR İLÇELERİ
  NEVŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Kasım 2017, Cuma
  • İmsak
   05:37
  • Guneş
   07:18
  • Öğle
   12:37
  • İkindi
   15:17
  • Akşam
   17:35
  • Yatsı
   19:04
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı