Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

PTT 1. Lig ile Spor Toto 2 ve 3. Lig'de haftanın programı

Futbolda, PTT 1. Lig ve Spor Toto 3. Lig'e 3. hafta maçlarıyla devam edilecek, Spor Toto 2. Lig'de ise 4. hafta maçları oynanacak.

AA
SON GÜNCELLEME

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle:


PTT 1. Lig

Bugün
19.00 Manisaspor-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (Kamil Ocak)

Yarın
17.00 Osmanlıspor-Karşıyaka (Yenikent ASAŞ)
18.00 Bucaspor-Giresunspor (Yeni Buca)
19.00 Orduspor-Antalyaspor (Ordu 19 Eylül)
19.00 Samsunspor-Boluspor (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Altınordu-Denizlispor (Manisa 19 Mayıs)

21 Eylül Pazar
17.00 Şanlıurfaspor-Elazığspor (Kamil Ocak)
19.00 Adana Demirspor-Albimo Alanyaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)


Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup
Yarın
15.30 Gümüşhanespor-İnegölspor (Gümüşhane Yenişehir)
15.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Tepecikspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
15.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Bandırmaspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)
16.00 BUGSAŞ Spor-Kocaeli Birlikspor (Ankara OSTİM)
16.30 Kırklarelispor-Kahramanmaraşspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
16.30 Nazilli Belediyespor-Gölbaşıspor (Nazilli İlçe)
19.00 Göztepe-Sarıyer (İzmir Atatürk)
19.00 MKE Ankaragücü-Hatayspor (Ankara 19 Mayıs)

21 Eylül Pazar
16.00 Pazarspor-Altay (Yeni Rize Şehir)


Beyaz Grup
Yarın
15.30 Ofspor-Aydınspor 1923 (Of İlçe)
16.00 Keçiörengücü-Fatih Karagümrük (Ankara Aktepe)
16.00 Tokatspor-Yeni Malatyaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
16.30 Turgutluspor-Ümraniyespor (Turgutlu 7 Eylül)
16.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Fethiyespor (Dumlupınar)
16.30 Menemen Belediyespor-Pendikspor (Menemen Şehir)
16.30 Kartalspor-Tarsus İdmanyurdu (Kartal)
16.30 Bayrampaşa-Körfez İskenderunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
19.00 Konya Anadolu Selçukspor-Hacettepe (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)


Spor Toto 3. Lig

1. Grup
Yarın
15.30 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Bursa Nilüferspor (Akçaabat Fatih)
16.00 Kırıkhanspor-Batman Petrolspor (Kırıkhan İlçe)
16.00 Adliyespor-Tuzlaspor (Bağlum Belediye)
16.30 Darıca Gençlerbirliği-Kızılcabölükspor (Darıca İlçe)
16.30 İstanbulspor-TUTAP Şekerspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
16.30 Zonguldak Kömürspor-Çorum Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)
16.30 Niğde Belediyespor-Çatalcaspor (Niğde 5 Şubat)
17.00 Tire 1922-Gaziosmanpaşa (Tire 4 Eylül)

2. Grup
Yarın
15.30 Arsinspor-Çankırıspor (Arsin İlçe)
16.00 68 Yeni Aksarayspor-Derincespor (Dağılgan)
16.30 Çine Madranspor-Payas Belediyespor 1975 (Adnan Menderes)
16.30 Sancaktepe Belediyespor-Kemer Tekirovaspor (Sancaktepe Belediyesi Şehir)
16.30 Halide Edip Adıvarspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Vefa)
16.30 Maltepespor-Erzincan Refahiyespor (Maltepe Hasan Polat)
16.30 Gölcükspor-Yeni Diyarbakır (Gölcük Şehir)
16.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Dardanelspor (Denizli Atatürk)
16.30 Yeşil Bursa-Eyüpspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

3. Grup
Yarın
15.30 Bayburt Grup Özel İdare-Sakaryaspor (Bayburt Genç Osman)
15.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Kazım Karabekir)
16.00 Erzin Belediyespor-Beylerbeyi (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
16.30 Anadolu Üsküdar 1908-Ayvalıkgücü Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
16.30 İstanbul Güngörenspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Mimar Yahya Baş)
16.30 Orhangazispor-Etimesgut Belediyespor (Orhangazi İlçe)
16.30 Ankara Demirspor-Sandıklıspor (Cebeci İnönü)
16.30 Silivrispor-Kayseri Şekerspor (Silivri)
20.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)


Bunları da Beğenebilirsiniz