Spor Psikolojik savaş
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Psikolojik savaş

YEREL HABERLER PSİKOLOJİK SAVAŞ

Trabzonspor'un kongresine iki gün kala başkan adayları kulis faaliyetlerine hız verdi. M.Ali Yılmaz ile Özkan Sümer'i destekleyen gruplar birbirlerine üstünlük sağlamak için çaba harcıyor...

Trabzonspor'da, 31 Aralık Pazar günü yapılacak kongre öncesinde adaylar son kozlarını oynuyor. Başkan Mehmet Ali Yılmaz'ı destekleyenler, adaylığını açıklayan Özkan Sümer'e karşı üstünlük sağlamak için kolları sıvadılar. Bu durum, bordo mavili camiada ‘‘psikolojik’’ savaş olarak nitelendiriliyor.

Desteklemiyoruz!

Yılmaz'ın yanında yer alan İbrahim Cevahir, Orhan Çobanoğlu, Kemal Ayyıldız ve Trabzon Belediye Başkanı Asım Aykan, Sümer'in başkanlığının Trabzonspor'u uçuruma götüreceğini iddia ediyorlar. Özkan Sümer'e destek verdiği belirtilen Besim Kahraman, İskender Önal, Nizamettin Algan'ın ise, ‘‘Biz kimseye destek vermiyoruz’’ şeklinde konuşmaları dikkat çekiyor. Özkan Sümer'e gizli veya açık destek verenlerden bir çoğunun, kongre üyelerini telefonla arayarak, ‘‘Özkan Sümer'i destekleyeceğiz. Oylarınızı Sümer'in listesine vermelisiniz’’ diyorlar. Yılmaz'ı destekleyenler ise kulis faaliyetlerine hız verdiler.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle